Xiaomi, İspanya’da en ucuz 2K güvenlik kamerasını piyasaya sürdü

Xiaomi piyasada geniş bir güvenlik kamerası yelpazesine sahiptir. İspanya’da neredeyse tüm modellerini satıyor, ancak en son lansmanlardan biri, en ucuz 2K güvenlik kamerası olan İspanya’ya henüz ulaşmadı. Bu model, aynı çözünürlük ve görüntü kalitesini sunan, üstün modelden 10 Euro daha ucuza geliyor.

hakkında konuşuyoruz 360° Ev Güvenlik Kameram 2K, çoğu güvenlik kamerasının sunduğu 2 yerine 3 megapiksel sensörlü yeni kamerası. senin açılışın f/1,4 Ayrıca, daha fazla ışık yakalamanıza ve düşük ışık koşullarında daha iyi performans sunmanıza olanak tanır.

1296p çözünürlük: güvenlik kameraları için ideal

Full HD kameralar son yıllarda görüntü kalitelerini iyileştiriyor, ancak hepsinin dezavantajı, yakınlaştırmaya izin veren bir lensi olmaması nedeniyle çözünürlüğün çok düşük olabilmesidir. Bu nedenle, sahip olduğumuz 2K gibi modellerle 1296p 1080p yerine daha net büyütebilmek ve daha fazla ayrıntı yakalayabilmek. Yani 2K yanıltıcı olabilir, ancak kameranın gerçek çözünürlüğü 2304 x 1296 piksel. Kullandığı lens, görüntü kalitesini iyileştirmeye yardımcı olan altı farklı optik öğeye sahiptir.

Akıllı işlevler düzeyinde, kamera, yapay zeka aracılığıyla kişi algılama özelliğine sahiptir. yanlış pozitifler vermekten kaçının hareket algılarken. Kamera, mobil uygulamadan veya ayrıca AI Akıllı Ekran Hoparlörümakıllı ekran hoparlörünüz.

Adından da anlaşılacağı gibi, kamera panoramik bir görüntü sunuyor. 360º ile birlikte kaydırma, eğme ve yakınlaştırma kör noktalarla savaşmak için. Açık dikey kadar bir açı sunar 118º hareket, düz bir yüzeye veya tavana baş aşağı yerleştirebilme. Kamera ayrıca geceleri görmek için 940nm kızılötesi ışık kullanarak gece görüşüne sahiptir. Kameranın sesi çift yönlüdür, burada kameranın kaydettiklerini dinleyebilir ve oradaki kişilerle iletişim kurmak için hoparlör olarak kullanabiliriz.

Sadece 49,99 Euro’ya mal oluyor

Depolama düzeyinde, bir kart yuvası vardır 32 GB’a kadar microSDile bağlayabilmenin yanı sıra, Bulut (AES-128 şifrelemeli) veya diğerleri ağ cihazları içeriği depolamak için evde sahip olduğumuz Kayıt yapmak için H.265 codec bileşenini kullanır, böylece yalnızca H.264 kullanan kameralara kıyasla daha fazla video saklanabilir. video kaydı

do, belirli anları daha kolay bulmak için 16 kata kadar daha hızlı oynatılabilir.

onun fiyatı 49,99 €ve Xiaomi web sitesinde lansmanı yakın. Xiaomi güvenlik kamerası bugünden itibaren Amazon’da 56,05 Euro fiyatla satışa sunuldu ve zaten stokta mevcut. Karşılaştırıldığında, İspanya’da satılan tek model 59,99 avroya mal oluyor.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Bu ürünün görünüşünün markalarla yapılan bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Xiaomi’nin İspanya’daki en ucuz 2K güvenlik kamerasını piyasaya sürdüğü gönderisi, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…