Xiaomi, İspanya’da Amazfit T-Rex Pro’yu piyasaya sürdü: 100 metreye kadar su altında

Amazonsahip olunan marka Xiaomi, ihtiyaçlarımıza uygun her türlü saat ile pazarı doldurmaya devam ediyor. Estetik açıdan en güzelleri Amazfit GTR 2 ve GTS 2 (ve 2e) iken, saat alırken başka işlevler arayanlar da var. Ve dirençli bir tane arıyorsanız, birkaçı daha iyi Amazfit T-Rex Pro bulacaksın.

bu t rex profesyonel Tam dayanıklılık ve bu özelliklere sahip bir saatin sunduğu tüm akıllı özellikler isteyenler için ideal bir yol arkadaşıdır. Dır-dir 10 atmosfer derinliğe kadar suya daldırılabilir (100 metre) ve askeri direniş sertifikasına sahiptir. Bu, -40 ile 70 ºC arasındaki sıcaklıklara, 240 saat sabit neme, 96 saat tuzlu suya, sürekli kara ve ayrıca şoklara karşı direnç gösterdikleri anlamına gelir. Toplamda 15 askeri testi geçti.

Entegre GPS ve 18 günlük pil

bir 1.3 inç AMOLED HD dokunmatik ekran. Ölçüm seviyesinde 24 saat nabzı ve kandaki oksijenlenme seviyesini ölçebilmektedir. sahip entegre GPSDünya çapında dört navigasyon sistemini kullanabilen, her türlü aktiviteyi takip etmek için ideal. Ve bu üst düzey akıllı saat, aşağıdakilerden daha fazlasını izleyebilir: 100 spor denizde kullanılabildiği için bisiklet, yürüyüş, kürek, eliptik, yüzme, ağırlık, kayak ve hatta sörf dahil olmak üzere farklıdır.

Spor ölçümü için saatin algoritması vardır. İlk VuruşAktivitenin vücut üzerindeki etkisini ve ne kadar dinlenme süresine ihtiyacımız olduğunu değerlendirmek için oksijen alımı, nabız, tam iyileşme süresi veya antrenman yükü gibi verileri analiz eder. Ayrıca uykuyu ve bildirimler, çağrı bildirimi, alarm, hatırlatıcılar ve müzik kontrolü gibi diğer işlevleri çok doğru bir şekilde ölçer.

Pil ömrü, saatin bir diğer güçlü noktasıdır. 18 günlük süre normal kullanım, 9 gün yoğun kullanım. İle GPS açıkpil kadar sürer 40 saatbu yüzden bir günlük aktivite sırasında tüm hızıyla spor yaparken kullanmakta sorun yaşamayacağız.

169 Euro ve şimdiden İspanya’da satışta

bu Amazfit T-Rex Pro Amazon’da ve bugünden itibaren satın alabileceğimiz resmi mağazada zaten mevcut. 169 €. Üç renkte mevcuttur: siyah, gri ve mavi. Bu fiyatla T-Rex Pro, şirketin İspanya’da sattığı paranın en iyi değerlerinden biridir. Aynı fiyata GTS 2’ye sahibiz ve daha pahalı olan Zepp E, Nexo, Stratos 3 veya Stratos +’yı buluyoruz, burada sadece 4G gibi işlevlerin bir veya diğer modeli tercih etmemizi sağlayabileceği.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Bu ürünün görünüşünün markalarla yapılan bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Xiaomi, İspanya’da Amazfit T-Rex Pro’yu piyasaya sürdü: ADSLZone’da ilk olarak 100 metreye kadar su altında göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…