Xiaomi, HDR10, Android TV ve 120 inçe kadar Full HD taşınabilir projektör olan Mi Smart Projector 2 Pro’yu sunar

sektörü taşınabilir projektörler sağlayabilecek bir ekip arayan, off-road yaklaşımı ile kullanıcıları memnun etmeyi düşünerek gelen yeni bir üyeye sahip olacaktır. büyük ekran boyutları Komplikasyon olmadan ve içeriği ilk dakikadan itibaren görüntülemeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle.

Bu en son sürüm Xiaomi, Mi Smart Projector 2 Pro adını aldıönceki Mi Akıllı Projektörün tamamen farklı bir versiyonu, 0,47 inç DMD görüntü oluşturma sistemine sahip daha geleneksel bir cihaza odaklanmak için ultra kısa mesafeyi terk ediyor ve 60 ila 120 inç arasında.

Xiaomi 91366 2000

Teknik özelliklere göre 215×201×143 mm kompakt boyutuna ve 3,7 kilo ağırlığına sahip projektör, maksimum parlaklık sunabiliyor. 1.300 lümen birden fazla tam HD çözünürlük (1.920 x 1.080 piksel) ve HDR10’da video kaynaklarıyla uyumluluğun korunması.

{«videoId»:»x805rwh»,»autoplay»:true,»title»:»Xiaomi Mi TV Q1 75, İNCELEME: XIAOMI’S DEV KILLER»}

Ek olarak, kurulum ve kullanım çok basit olmalıdır, çünkü ekipman, görüntüyü duvarda mükemmel bir dikdörtgende ayarlamak için çok yönlü trapezoid düzeltmeye sahiptir ve ayrıca bir sisteme sahiptir. otomatik odaklama TOF sensörü ve ön kamera sayesinde görüntüyü sadece iki saniyede ayarlar.

Stereo ses, WiFi ve Android TV ile

gücü ile entegre stereo ses sistemine sahiptir. 2×10 watther iki parçayı da çalabilme DTS HD Ne Dolby-Sesve projektörü gerektiği gibi kullanabilme bağımsız bluetooth hoparlör yerleşik Bluetooth 4.1 arayüzü sayesinde.

Akıllı Projektörüm 2 Pro 05 1280x720

Bağlantı ile tamamlandı Wi-Fi 5, Chromecast entegre, video girişleri HDMI2.0 (biri ARC ile uyumludur), harici bir alıcı veya sound bar kullanmak istememiz durumunda S/PDIF optik ses çıkışı, başka bir 3,5 mm yardımcı jak, iki USB 2.0 bağlantı noktası içeriğin yanı sıra bir bağlantı noktasıyla oynatmak için Ethernet yönlendiriciye kablo ile bağlanmak için.

Akıllı Projektörüm 2 Pro 12

İşletim sistemi ile ilgili olarak, Xiaomi kullanmayı seçti 9.0 sürümünde Android TVNetflix veya YouTube gibi farklı akış uygulamaları, oyunlar yüklememize veya harici bir bilgisayara güvenmeden filmlerimizi ve içeriğimizi izlemek için entegre medya oynatıcısını kullanmamıza olanak tanır.

Salona projektör takmak istiyorum, ayrıca perde almam gerekir mi yoksa duvar çalışır mı?

Fiyat ve müsaitlik

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, promosyon fiyatına sahip olacak €899 ve daha sonra maliyeti olacak €999promosyonun belirli tarihlerini belirtmemiş olsalar da.

Daha fazla bilgi | Xiaomi

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi, HDR10, Android TV ve 120 inçe kadar Full HD taşınabilir projektör olan Mi Smart Projector 2 Pro’yu sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…