Xiaomi cep telefonunuzun bilmeniz gereken 6 sırrı

Xiaomi’nin kendi başına mobil teknoloji alanındaki en popüler markalardan biri olduğunu inkar edemeyiz ve bu Çinli firma her zaman piyasadaki en iyi kalite-fiyat oranlarından birine sahip olarak nitelendirilmiştir..

Bu nedenle elinde Xiaomi telefonu olan kullanıcı sayısı az değil ve her gün bizi okuyan çok sayıda Xiaomi sahibi olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle hepsi için ve Urban Tecno’daki meslektaşlarımıza teşekkürler, Xiaomi cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanız için kesinlikle bilmediğiniz altı sırrı anlatıyoruz..

Bu basit numaralarla akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanın

İlk numara, akıllı telefonumuzun kamerasıyla ilgili ve Xiaomi uygulaması basit görünse de, gizlenmiş birçok gizli ayar var. Bunları etkinleştirmek için Dosya Gezgini, Belgeler klasörü, DCIM’e gitmeli ve adlı bir klasör oluşturmalıyız. lab_options_visible videoda belirtildiği gibi. Bu şekilde, kamera uygulamasında gerçekten ilginç olan çok sayıda deneysel işlevi etkinleştireceğiz.

İkinci numara, Xiaomi cihazımızda birkaç ekstra özelliğe sahip gizli bir menüyü etkinleştirmektir. Bunu göstermek için, Google uygulama mağazasından MIUI uygulaması için ücretsiz Gizli Ayarları yüklememiz yeterli. Çok kolay ve basit.

Üçüncü numara, sadece ne kadar basit olduğu için değil, aynı zamanda gerçekten faydalı olduğu için sevdiğimiz numaralardan biridir. Bu sadece, cep telefonunu sallayarak masaüstümüzdeki simgeleri sipariş etme meselesidir.. Bu şekilde ve tek ve hızlı bir hareketle tüm güzel bilgisayar uygulamalarına sahip olacağız. Daha fazla bilgi istiyorsanız, bu yazıda size nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız. Kaybı yoktur.

Xiaomi Mi Not 10 kilidi

Aşağıdakilerden oluşan dördüncü numaraya geçiyoruz. cep telefonumuzun ekranına, ayarlara ve terminalin diğer işlevlerine hızlı bir şekilde erişmemize yardımcı olan yüzen bir top yerleştirin. Birçok kişinin canını sıkabileceği doğru olsa da, özellikle tamamen özelleştirilebilir olduğunu düşünürsek, bu küçük topa verebileceğimiz birçok kullanım var. Etkinleştirmek için cihazımızın ek ayarlarına gitmemiz ve videoda Urban Tecno’daki meslektaşlarımızın belirttiği gibi kayan seçeneğe tıklamamız yeterli.

Beşinci numara, en sevdiğimiz video oyunlarından keyif aldığımızda çok daha iyi görünmeleri için cihazımızın grafiklerini zorlamaktan oluştuğu için telefonumuzu çok daha hızlı ve daha akıcı hissettirecek. Bunu yapmak için geliştirici modunu etkinleştirmeniz ve Force4xMSAA seçeneğine tıklayın. Geliştirici modunu nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, size mükemmel bir şekilde açıklayan bir makale bırakıyoruz.

Son numara, güçlü ve/veya yeni nesil bir telefonu olmayanlar için mükemmel. bu sadece hakkında animasyonları kapat Uygulamaları açarken ve/veya kapatırken ve farklı menüler arasında hareket ederken akıllı telefonumuzu daha az acı çekecek olan daha önce etkinleştirilen geliştiriciler menüsünün kendisinden.

Gördüğümüz gibi, Xiaomi telefonlarında, telefonlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanılan birçok gizli ayar bulunuyor. En sevdiğin hile nedir?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi cep telefonunuzun bilmeniz gereken 6 sırrı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…