Xiaomi bize Redmi Note 10 hattının tekrar neye sahip olacağını söylüyor

Xiaomi Yavaş yavaş dünya çapında birçok kullanıcının kalbini kazanan bir şirkettir. Özellikle son zamanlarda Latin Amerika’da.

Bu nedenle, piyasaya sürülen herhangi bir yeni modelle ilgili çok fazla beklenti var. Ve şimdi hattın gelecekteki sunumu henüz onaylandı Redmi Not 10 onun için 4 Mart 2021 daha fazla telaş var.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Görünüşe göre Çinli üretici bu durumun gayet farkında ve oyununu çok iyi biliyor. Bu nedenle, bu akıllı telefonun neye sahip olacağına dair bazı önizlemeler içeren kısa bir tanıtım videosu gösterdiler.

merhaba aslanağzı

Vasıtasıyla Hindistan için yaptığı resmi YouTube kanalıXiaomi, Redmi Note 10 ile ilgili kısa detayları gördüğümüz sadece 38 saniyelik bu videoyu yayınladı.

Paralel olarak, daha fazla verinin paylaşıldığı küresel lansmanı için web sitesini güncelledi. Ama önce şuna bir bakalım:

Ardından Redmi Note 10’un Snapdragon yonga setine sahip olacağını vurguluyoruz. İşlemcinin hangi varyantı olacağı şimdilik belli olmasa da. Her ne kadar mevcut söylentiler Snapdragon 732G’ye işaret etse de.

Görsel açıdan, bu akıllı telefon ailesi yeni bir tasarımın ilk çıkışını yapacaktı. Kameranın çıkıntısı ve yan parmak izi sensörü oldukça dikkat çekiyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Gördüğümüz gibi selfie kamerası delikli olacak ve ekran, IP52 su ve toza dayanıklılık sertifikası ile güçlendirilmiş Corning Gorilla Glass korumasına sahip olacak.

Diğer sürprizleri de birkaç gün içinde öğreneceğiz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…