Xiaomi bir videoda Mi 11’in sökülmesinin ne kadar kolay olduğunu gösteriyor

2021’de herkesin ağzında olan bir telefon varsa o da şüphesiz Xiaomi Mi 11’dir. Sadece en çok sevdiğimiz teknoloji firmalarından biri olan Xiaomi’den olduğu için değil, ama aynı zamanda para için inanılmaz değeri için.

Xiaomi Mi 11, en yeni nesil Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisi, 55W hızlı şarjlı 4.600 mAh pili sayesinde harika bir güç sunuyor ve tüm bunlar üst düzey olmak için oldukça rekabetçi bir fiyat.

Tüm bunlara ek olarak, Xiaomi Mi 11’in sökülmesi gerçekten çok kolay bir parçanın değiştirilmesi veya arızalı bir bileşenin onarılması gerektiğinde şüphesiz gerçekten kullanışlı olabilecek bir şey.

Xiaomi Mi 11’i sökmek bu kadar basit

Xiaomi Mi 11 sadece 21 günde 1 milyon adet sattı

Telefonların daha şık ve daha ince hale gelmesiyle, eski cihazların sahip olduğu temel özelliklerden biri kayboldu: tamir etmek ne kadar kolaydı.

Ve bugünün telefonları çok daha güçlü olacak ve daha iyi fotoğraflar çekecek, ancak pil değiştirmek kadar basit bir şey. ortalama bir kullanıcı için pratikte imkansız.

neyse ki yeni Xiaomi Mi 11’in sökülmesi Çinli firmanın resmi YouTube kanalında yayınlanan bir videoda bize öğrettiği gibi, çok karmaşık görünmüyor.

Gördüğünüze göre terminali açmak çok kolay çünkü içinde fazla yapıştırıcı yok ve ekranı da kaldırmak oldukça kolay görünüyor.

Xiaomi Mi 11, İspanya’da şubat ayının aynı ayından itibaren satın alınabilir ve iki farklı bellek ve depolama yapılandırmasına sahiptir. 8/128 GB’den biri 749 euro, diğeri 8/256 GB’lık 799, ülkedeki ana teknoloji mağazalarından ve alışveriş merkezlerinden satın alınabiliyor.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi girişi, bir videoda Mi 11’in sökülmesinin ne kadar kolay olduğunu ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…