Xiaomi bir günde 382 yeni mağaza açtı!

Çinli üretici Xiaomi 2018’de İspanya’ya indi tüm İspanya coğrafyasında resmi mağazalarının kademeli olarak açılmasıyla. Ancak bu, menşe ülkesini unuttuğu anlamına gelmez ve bunun iyi bir kanıtı şudur: bir günde 382 yeni mağaza açtı.

Xiaomi, ülkesinde mağaza açmaya baş döndürücü bir hızla devam ediyor

Xiaomi, Çin’de Mi Home mağazalarını açmayı bırakmıyor

Xiaomi Çin’in başkanı ve Redmi markasının genel müdürü Gizchina’da okuyabileceğimiz gibi, Lu Weibingdoğruladı Çin’de bir günde 382 yeni Mi Home marka mağazası açıldı.

Daha fazla bilgi: Xiaomi fabrikalarında neler var? Marka bir videoda gösteriyor

İlk oyun terminalini piyasaya sürmek için çalışan Redmi’nin lideri, geçtiğimiz sonbaharda zaten açıklamıştı. Bu 2021’in amacı, Çin’in her bölgesinde bir Xiaomi mağazasına sahip olmaktı.ve şimdilik doğru yoldalar.

2019 yılının başında Çin markasının kendi ülkesindeki mağaza sayısı 630geçen yıl Aralık ayının başında şirket mağazasını açtı 1.000 numarageçen ay bu rakamı ikiye katlayarak 2 bin mağaza açıldı ve şimdi açılışı onaylayarak bu rakamı çoktan aştılar. bir günde yaklaşık 400 yeni mağaza.

Şu anda Çin devi mevcut 30 farklı bölgeden yaklaşık 300 farklı şehir Asya ülkesinin.

Lu Weibing, son 384 mağazanın açılmasının ardından çok daha fazla Çinli kullanıcının ürünlerini satın alabileceğini ve ikamet ettiğiniz yere çok daha yakın bir satış sonrası hizmet alın.

Daha fazla bilgi: Xiaomi telefonlarının “kaosu” bir videoda anlatılıyor

Xiaomi, aşağıdaki gibi markaların güçlü rekabetine rağmen sınırlarının içinde ve dışında büyümeye devam ediyor. samsung veya realmene şimdilik başarılı olamasalar da, üstesinden gelmeye çalışıyorlar.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi bir günde 382 yeni mağaza açtı! ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…