Xiaomi, Apple’ın yapamadığını başardı: iPhone’u şarj etmek için kırılmaz bir kablo

Bugün var olan çok sayıda Apple düşmanına rağmen, Cupertino’lu adamların cihazlarının mükemmel kalitede olduğundan kimse şüphe edemez.. iPhone’lar piyasadaki en iyi tasarımlardan bazılarına sahip ve bu da yetmezmiş gibi oldukça kaliteli malzemelerden yapılmışlar.

Ne yazık ki şarj kablosu gibi pek çok aksesuarı için aynı şeyi söyleyemeyiz. Çünkü diğer Apple ürünlerinden farklı olarak, ısırılan elma şirketinin bu arada hiç de ucuz olmayan şarj kabloları, Birkaç aylık kullanımdan sonra kırılacak gibi görünüyorlar..

Şimdi ise Android pazarının en önemli şirketlerinden biri olan Xiaomi, birçokları için imkansız görüneni başardı. Kırılamayacak bir iPhone şarj kablosu yapın. Hayatın ironileri.

Bu, Xiaomi tarafından üretilen kırılmaz iPhone şarj kablosudur.

iPhone şarj kablolarının kırılması çok kolay

Apple’ın yıllardır başaramadığını Xiaomi bir anda yapıyor. Hızlı şarj desteği ve MFi sertifikası veya aynısı olan, iPhone’lar için ideal olan USB tip C’den Yıldırım’a şarj kablosudur. Başlıca özelliği, kırılmaz olması gerektiğidir..

Bunun için 1 metre uzunluğundaki bu kablo, binlerce zorlu direnç testini başarıyla geçti. Bu da yetmezmiş gibi, 20W’a kadar hızlı şarj ile uyumlu ve iPhone 12 pilinin %50’sinden fazlasını 30 dakikadan daha kısa sürede şarj etmeyi vaat ediyor.

Resmi Apple kablosuna göre ana avantajlarından bir diğeri de fiyatıdır.. Resmi Apple ürünü mağazasında yaklaşık 39,99 avroya mal olurken, bu Xiaomi ürünü AliExpress gibi çevrimiçi mağazalarda yaklaşık 10 avroya bulunabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi, Apple’ın yapamadığını başardı: kırılmaz bir iPhone şarj kablosu ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…