Xiaomi, AirPower’ını üç cihaza kadar şarj etmek için 19 bobinli sunuyor

Xiaomi bugün, Xataka’nın ayrıntılı olarak ele aldığı yeni akıllı telefonlar da dahil olmak üzere yeni ürün lansmanlarıyla dolu önemli bir gün geçirdi. Ve bu yeni ürünlerden biri de Apple’a açık bir uyandırma çağrısı: Air Power’a çok benzeyen kablosuz ve çoklu şarj tabanı.

Bu tabanın işlevleri de AirPower’ın olacağı şeye benzer: bir platform bobinlerle dolu Böylece cihazı nasıl şarjda bıraktığımız konusunda endişelenmemize gerek kalmadı. Tabanın kendisi zaten onun için en iyi bobini bulmaktan sorumlu.

Şu anda sadece Çin’de satılık

{«videoId»:»x806icj»,»autoplay»:true,»title»:»YENİ XIAOMI MI MIX! – Xiaomi’nin ilk KATLANABİLİR’i?»}

AirPower’da olduğu gibi, bu Xiaomi üssü şunları yapabilir: aynı anda üç cihazı şarj edin. Ve her biri 20W gücünde, toplam 60W yapıyor. Marka, ısı sorunları nedeniyle bunu başarmak için çok fazla kaynağa ve zamana mal olduğunu ve bu nedenle (söylentilere göre) Apple’ın aksesuarının lansmanını iptal etmek zorunda kaldığını belirtti.

Zens' Liberty üssü, Apple'ın AirPower'ına göreceğimiz en yakın şey

Şimdi, Xiaomi’nin Apple’ın yapamadığını ve bu şarj cihazının verimliliğini kontrol edip etmediğini göreceğiz. Şu anda sadece Çin’de satışta göreceğiz, oradan dünyanın geri kalanına sıçrama yapıp yapmayacağını bilmeden. Satılacağı 599 yuan (80 Euro’dan az) fiyatla elde edeceği satışlar buna bağlı olacaktır. Standartları karşılarsa, iPhone’larımız ve AirPod’larımız için çok iyi bir şarj üssü olabilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi, AirPower’ını üç cihaza kadar şarj etmek için 19 bobinli sunuyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…