Xiaomi, 75 inçlik QLED Smart TV’sini İspanya’ya çılgın bir fiyata getiriyor

Xiaomi bugün, temel model için 749 avro fiyatla İspanya için Xiaomi Mi 11’i duyurdu. Ancak daha da ilginç bir duyuru yaptı: ilk QLED TV ile ispanya, TV Q1 75″Mi Electric Scooter Pro 2 scooter’ın özel bir sürümü ile birlikte Tüm haberleriyle birlikte gidelim.

TV Q1 75 inç

Xiaomi nihayet gelişini duyurdu ilk QLED akıllı TV İspanya pazarına açıldı ve zaten İspanya’da sattığı Mi LED TV 4S’ye eklendi. Teknoloji Kuantum noktası Samsung, daha fazla üreticiye açılıyor ve Xiaomi de 2020’de onlara katıldı. Şimdi, Q1 serisinin ilk modeli İspanya’da çok büyük bir boyuta sahip ilk versiyonda satışa sunulacak. 75 inç.

benim televizyonum 75

Q1’de var Tam Dizi Yerel Karartma (FALD)192 yerel karartma bölgesi ile 10.000:1 kontrast sunar. Çözünürlüğü 4K’dır ve 1.070 milyon renk görüntülemek için 10 bitlik bir panele sahiptir. ile uyumludur Dolby Vision ve HDR10+, bu nedenle herhangi bir HDR içeriğiyle uyumluluk sorunu yaşamayacağız. Panel gerçek 120Hz’dir ve yumuşak hareket için MEMC özelliğine sahiptir. Kenarlar metaldir ve neredeyse hiç çerçeve yoktur. Bağlantı düzeyinde, sahip olduğumuz HDMI 2.1, WiFi 5, Bluetooth 5.0, 100 Mbps Ethernet (maalesef Gigabit yok) optik ve daha fazlası. Ayrıca toplam gücü 16 watt (8×2 W) olan iki hoparlöre sahiptir.

İçeride bir işlemci buluyoruz MediaTek MT9611 4 GB RAM ve 64 GB dahili bellek ile birlikte 8K içerik oynatabilen 1,5 GHz dört çekirdekli. İşletim sistemi olarak, Xiaomi’den Android TV 10’a sahiptir ve Netflix, Prime Video veya Google Asistan düğmelerine sahip Bluetooth uzaktan kumandası ile kontrol edebilmektedir. Mikrofonun televizyona entegre olması, evdeki tüm akıllı cihazları ve televizyonun kendisini kontrol edebilmesi sayesinde asistan 3 metreye kadar uzaktan kumanda edilebiliyor.

adresinde satışa çıkacak Mart 2021 bir fiyat için €999 sadece lansman gününde, 1,299 € serbest bırakılmasından sonra. Bu fiyat sunduğu özelliklere göre muhteşem. Karşılaştırdıkları eşdeğer bir model, Samsung’un 2.849 avroya mal olan ve Dolby Vision gibi özellikleri olmayan 75 inç Q80T’dir. Xiaomi, sınırlı adet olacağı konusunda uyarsa da, Xiaomi web sitesinde ve diğer mağazalarda satışa sunulacak.

Xiaomi’nin şu anda daha küçük modelleri piyasaya sürme planı yok, ancak 55 veya 65 inçlik bir televizyona ne kadar fiyat koyabileceklerini düşünmek çılgınca, çünkü promosyon lansman fiyatı ile 600 veya 700 avroluk rakamlara ulaşabilirler ve tamamen patlayabilirler. Market. Onları görmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Elektrikli Scooter’ım Pro 2

Akıllı TV ile birlikte Xiaomi, yeni ürününü duyurdu. My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Bu yeni scooter, Mercedes Formula 1 ekibinden ilham alan bir tasarıma sahiptir. 45km ve hızlandırmak 25km/s600 W’a kadar güce sahip motoru sayesinde %20’ye varan eğimli yokuşları tırmanabilmektedir. Çift frenli ve patlama önleyici tekerleklere sahiptir.

Xiaomi Scooter Pro 2 mercedes scooter

Fiyatı 799 Euro ve hangi ay olacağını belirtmeden “yakında” olacak.

Xiaomi’nin 75 inçlik QLED Smart TV’sini çılgın bir fiyata İspanya’ya getirdiği gönderisi, ilk olarak ADSLZone’da ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…