Xbox Kablosuz Kulaklık: Xbox’tan ilk kablosuz kafa bandı kulaklığı, çok ilginç bir teknolojiyi iyi bir fiyata sunuyor

Xbox 360 (yani, on buçuk yıldır yağmur yağıyor) ve o zamanlar yenilikçi tek kulaklı kablosuz kulaklığı günlerinden bu yana, oyun kulaklığı pazarı tamamen değişti. Aslında, bu kulaklıkların her yerde bulunması, çevrimiçi oyunlar için önemli bir ödüldüo zamana kadar yalnızca PC dünyası için ayrılmıştır.

Ancak Xbox 360’ın kendisi ve Microsoft’un içinde veya dışında bunu başaran tüm konsollar tarafından çevrimiçi oyun açısından yapılan ilerlemelerle birlikte, mikrofonlu kulaklıklar vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Aslında, kablosuz bileşen gibi özellikler neredeyse norm haline gelecek şekilde standart hale getirildi. Yine de, bu uzak tek kulaklı kulaklıklardan beri Microsoft, kablosuz bir sürüm yayınlamadı.

Hangi oyun kulaklığını satın almalısınız: En iyi satın alma ipuçları ve oyununuza göre önerilen 12 model

Xbox, hayatının çoğunda Xbox One’a eşlik eden resmi bir kablolu kulaklığa sahipti. Ve elbette, Xbox konsollarının her türlü aksesuarla uyumluluğu üçüncü kişiler kolaylaştırıcı oldu kablosuz kulaklıkların çoğalması, ancak şimdiye kadar hiçbiri Xbox’ın resmi mührü ile gelmedi. Şimdi, Microsoft kendi ürününü piyasaya sürüyor: Xbox Kablosuz Kulaklık.

Xbox Kablosuz Kulaklık

AĞIRLIK

BAĞ

ÖZERKLİK

YÜK

EK ÖZELLİKLER

SanalSurround

Fiyat

312 gram

Bluetooth 4.2

15 saate kadar

USB tip C hızlı şarj

Otomatik Sessize Alma Sesi ayarlayın ve kulaklıkta karıştırın

Eşitleme, otomatik sessize alma hassasiyeti ve mikrofon izleme için uygulama

kablosuz güncelleme

Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone:X’i destekler

99,99 €

Ses için en son teknoloji

Estetik olarak, bu yeni kulaklıklar, hatlar ve tasarım daha modern (yeni Series X ve Series S’nin dış görünümünün ayrıntıları gibi dairesele doğru eğilimli) ve daha modern olmasına rağmen, kablolu Xbox kulaklığının eskisine çok yakın. poliüretan pedler kulakları daha fazla kapatıyor gibi görünüyor. Teknik kısımda, Microsoft, Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X’i içeren teknolojilerle sesle ilgilenmek istedi. özellikle video oyunlarına ve ses açısından ihtiyaçlarına yönelik bir hassasiyet arayışı içinde.

En dikkat çekici özellikler arasında, Microsoft öne çıkan teknoloji huzme şekillendirme oyuncunun sesinin sesini ve arka plan sesini ayırt eden, bu da mikrofonun birinciye öncelik vermesine yardımcı olur. A otomatik sessize alma (devre dışı bırakılabilen özellik) oynatıcı konuşmadığında mikrofonu otomatik olarak sessize alarak sohbet kanalını temiz tutmaya yardımcı olur. Mikrofon aktif olduğunda bir gösterge ışığı uyarır ve elbette, kullanıcının tercihine göre sessiz seçeneği de etkinleştirilebilir.

hepsini Oyundaki sohbet ve seslerin ses seviyesini ve karışımını değiştiren kasklardaki tekerlekler aracılığıyla kontrol edilebilir.. Cihaz elbette sadece yeni Series X ve Series S ile değil Xbox One ve Windows 10 PC’lerle de çalışıyor.Kulaklıklar ayrıca Bluetooth bağlantısının örneğin bir telefonla bağlanmasına ve dinlerken sohbet etmesine izin veriyor. .

Xboxwire Kulaklık Rendersasset

Kulaklıklar aşağıdakilerle daha fazla kontrol edilebilir: Sesi eşitlemenize, sesin hassasiyetini ayarlamanıza izin veren bir uygulama otomatik sessize alma ve mikrofonu izlemek ve ayrıca kablosuz olarak olası haberler ile güncellenecektir. Son bir detay olarak pil şarjı 3 saatte tamamlanıyor ve kullanımı 15 saat aralığına ulaşıyor.

Xbox Kablosuz Kulaklığın sürümleri ve fiyatı

bu Xbox Kablosuz Kulaklık Şu an için sadece siyah renkte 99,99 Euro fiyatla satışa sunulacaklar.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xbox Kablosuz Kulaklık: Xbox’tan ilk kablosuz kafa bandı kulaklığı, çok ilginç bir teknolojiyi iyi bir fiyata sunuyor aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…