Xbox Kablosuz Kulaklık: Microsoft’un Xbox ile ve aynı zamanda PC ile kullanmak için yeni Bluetooth oyun kulaklıkları var

Microsoft, yeni konsolunda oyunlardan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmış yeni bir çevre birimine sahiptir. hakkında Xbox Kablosuz KulaklıkXbox 360 ile birlikte gelen ilkel tek kulaklı kulaklıkların harika bir evrimi olan kablosuz kulaklıklar.

Amerikan firmasının aylardır piyasada olduğu Surface kulaklıklarıyla karıştırılmaması gereken bir model. Bu durumda şirket, potansiyel kullanıcıları konsoluna ikna etmek için bir model üzerinde bahse giriyor ve bunun için sadece Bluetooth bağlantısı üzerinde değil, aynı zamanda bahse giriyorlar. Dolby Atmos ve DTS Headphone:X desteği.

Konsollar ve bilgisayarlar ile kullanılabilir

kulaklıklar

Bunlar ilk yüksek performanslı kulaklıklar marka konsollar için tasarlandı, ancak PC’de de kullanılabilirler. Xbox Kablosuz Kulaklık Onlar dairesel kulaklıklardır. poliüretan ped kullananlar kulakların çoğunu kaplıyor gibi görünüyor. Mat siyah kaplamalı, Xbox Series X gibi konsollar tarafından sağlanana benzer bir tasarıma sahiptirler.

Çalışmak ve oynamak için hangi sandalye satın alınır: ergonomi, konfor ve 80 avrodan 13 oyun ve ofis koltuğu için öneriler

Spesifikasyonlar açısından, bu model, tıpkı diğer modellerde olduğu gibi sesi iyileştirecek teknolojilere kendini adamıştır. Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Kulaklık: X. Video oyunlarının ses açısından sunduğu tüm potansiyeli kullanmakla ilgilidir.

Microsoft’un, oyuncunun sesini ve arka plan sesini ayırt eden hüzmeleme teknolojisinin kullanımını vurguladığı bir model. Bu, özellikle her bir başlığı geliştirmek ve daha oynanabilir kılmak için ilginç bir gelişmedir. özellikle çevrimiçi işbirlikçi oyun durumunda. Ayrıca, kullanıcının devre dışı bırakabileceği (gösterge ışığı uyarır) ve oynatıcı konuşmadığında mikrofonu otomatik olarak kapatan otomatik sessize alma özelliğine sahiptir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/28/5c/83/602be2b54bd22f2cd7/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4b/4b/b2/602be2aa4bd22f2d04/original/xbox-wireless-headset.jpeg»}

Xbox Kablosuz Kulaklığın kubbesinde, ses seviyesini değiştirmenize ve sohbet ile oyun sesleri arasında karıştırmanıza olanak tanıyan tekerlekler bulunur. Kulaklıkların kontrolünü iyileştirmek için Microsoft, diğer faktörlerin yanı sıra aşağıdakilere izin veren bir uygulamaya sahiptir: sesi eşitleyin, otomatik sessize almanın hassasiyetini ayarlayın ve mikrofonu izleyin.

Xbox Kablosuz Kulaklık, kablosuz bir kulaklıktır ve bu nedenle, kullanımına bağlı olduğumuz pil hakkında konuşmalıyız. Marka iddiaları sundukları 15 saate kadar özerklik 3 saatte tamamlanan bir şarj işlemi ile.

Fiyat ve müsaitlik

Xbox Kablosuz Kulaklık, yeni Series X ve Series S ile uyumludur, ancak Xbox One ve Windows 10 bilgisayarlarla da kullanabiliriz.Şu anda siyah renkte mevcuttur. 99,99 euro fiyat Microsoft Mağazasında.

Xbox Kablosuz Kulaklık - Kablosuz oyun kulaklığı, Otomatik Sessiz, Renkli Siyah, 15 saat pil ömrü, Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone gibi Uzamsal Ses teknolojileri:X

Xbox Kablosuz Kulaklık – Kablosuz oyun kulaklığı, Otomatik Sessize Alma, Renkli Siyah, 15 saat pil ömrü, Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone gibi Uzamsal Ses teknolojileri:X

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xbox Kablosuz Kulaklık: Microsoft’un Xbox ile ve aynı zamanda PC ile kullanmak için yeni Bluetooth oyun kulaklıkları var aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…