Xbox Game Studios’un en iyi edinimi kendi stüdyolarıdır

Yeni adlandırılanlar için inanılmaz bir 2018 yılının ardından Xbox Oyun Stüdyoları olası satın almalarla ilgili olarak mürekkep nehirleri yazılmıştır. Öyle diyebilirsin medya çok fazla satın alma ile enfekte oldu. Ancak, 2019’da sadece stüdyo satın alındı Çift Para Cezası…ya da öyle görünebilir.

Çalışma memnuniyeti onları daha fazlasını yapmaya yönlendirir

MuchoCacharro forumumuzda uzun süredir Xbox Oyun Stüdyoları. Redmond’unkiler çok ilginç ve harika bir vizyona sahip bir dizi çalışma yarattılar.

Ayrıca, son satın almalarda sıklıkla olduğu gibi, onlara mutlak özgürlük verildi. Her çalışma, ilginç bulduklarını oluşturmakta özgürdür eski IP’ler üzerinde çalışmayı önermenin yanı sıra. Bu, Microsoft’un gücü sayesinde bizi daha fazlasını yapmaya davet eden bir güven ve huzur ortamı yaratır.

Geçen yıl oluşturuldu Aziz Alban’ın Evibağlı bir çalışma Oyunlar RPG yapmak istiyorum. Evet, bu stüdyo yeni Fable’ı yaratmaktan sorumlu olacaktı. Elbette çok yakında nihayet ne üzerinde çalıştıklarını öğreneceğiz.

Dişli Taktikleri tasarlanmış yeni bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Gears IP’sine dayalıdır ve The Coalition ile Splash Damage arasında geliştirilmiştir. Tüm Xbox kullanıcıları tarafından iyi bilinen bir oyuna bir dokunuş.

Ancak çalışmaların geri kalanı, çalışanlarını yeni projeler üzerinde çalışmak için genişletmeye devam ediyor. nadirGeçmişte Kinect’e adanmış olan, şimdi Sea of ​​Thieves’de 150 çalışanı var, Everwild’de 60 ve BattleToards’ta 10.

Mojang kübik evreninden çıkmayı ve tamamen farklı bir şeye bahse girmeyi başardı. minecraft zindanları Diablo tipi bir oyundur. küpler dünyasında geçen bir zindan paletli, düşünülemez bir şey ve bu yıl ortaya çıkıyor. Minecraft adamlarının oyunlarının diğer uyarlamaları üzerinde çalışıp çalışmadığını kim bilebilir?

Son olarak, fazla uzatmadan, UndeadLabsState of Decay’in arkasındaki stüdyo yeni bir stüdyo açtı. Amaç, video oyunları dünyasında yetenekli insanlara yeni fırsatlar sunmaktır.

Şüphesiz, arkasında bilmediğimiz çok daha fazla bilgi var, ancak sunduğumuz verilerle çalışmaların nasıl geliştiğini ve projelerin nasıl çoğaldığını görebilirsiniz. Artık güvercin deliği değiller ve fırsatlar doğal olarak ortaya çıkıyor. Xbox Game Studios’un başka neler üzerinde çalıştığını öğrenmek için E3’ü sabırsızlıkla bekliyoruz. Tabii ki, hala olası satın almalar üzerinde çalışıyorlar.