Xbox Game Pass: Hizmete üç harika oyun eklendi

Xbox Game Pass hizmetinin dürüst olmak gerekirse Xbox oyuncularının başına gelen en iyi şeylerden biri olduğuna şüphe yok. çünkü elimizde o kadar çok oyun ve o kadar çok içerik var ki bu da artık oyun satın almak zorunda olmadığımız anlamına geliyor..

Şimdi bu servise üç yeni meyve suyunun geleceği açıklandı ve gerçekten çok iyiler, özellikle sonuncusu, kesinlikle PC oyuncularını çok mutlu edecek olan.

Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Sürüm (Konsol ve xCloud)

Bu rol yapma oyunu şüphesiz konsola gelecek en ilginç oyunlardan biri, çünkü düşmanlar ve keşfedilecek sırlarla dolu bir dünyayı keşfetme seçeneğiniz var, aynı zamanda gerçekten eğlenceli. RPG’leri seviyorsanız, o zaman bu sizin için..

Wreckfest – (Konsol, PC ve xCloud)

Yukarıda gördüklerimizden tamamen uzak bir oyun, çünkü burada Yolunuza çıkan tüm düşman arabalarını hayal edebileceğiniz en çılgın ve çılgın şekilde yok etmelisiniz..

Aynen başlıkta anlatıldığı gibi, İlk oynadığınız andan itibaren sizi bağımlısı yapacak bir yıkım festivali.

Xbox Game Pass üç yeni oyun

Kod Damarı – (PC)

Sonunda Code Vein’e sahibiz, unvan gibi bir ruh Bize alışık olduğumuzdan çok farklı bir estetik ve bizi vampirler ve diğer canavarlarla sunan bir hikaye sunuyor..

kesinlikle bir oyun ne kadar iyi olduğunu anlamak için kendi başına denemelisin.

Xbox Game Pass üç yeni oyun

İşte karşınızda, yeteneklerinizi en üst düzeye çıkaracak üç harika eğlence dolu oyun, özellikle bunlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, çünkü küçük oyunlar. Şahsen PC’de Code Vein’i deneyeceğim ve ne kadar güzel göründüğünü göreceğim.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…