Wyze, yeni Wyze Bulb Color ampullerini piyasaya sürdü: Alexa ve Google Asistan ile bağlantılı ve uyumlu

Evde otomatik bir LED aydınlatma sistemine sahip olmak, düşündüğümüzden çok daha kolay bir işlemdir. Bununla birlikte, temel unsurlardan biri, bir bağlı ampuller ve armatürler sistemi cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz Wi-Fi ağına.

Piyasada bulabildiğimiz tüm alternatiflere Wyze’nin yeni ekonomik ampulleri eklendi. Mart ayında lansmanı yapılacak ancak şirketin web sitesinde şimdiden rezerve edilebilecek LED armatürler. şimdi dört ampulden oluşan bir paket alabiliriz.

Wi-Fi ve Bluetooth ile bağlanan ampuller

Işık

Wyze Bulb Renkli ampuller, maksimum parlaklık sunar. 1.100 lümene ulaşır, böylece şimdiye kadarki en parlak Wyze ampulün sunduğu 800 lümeni aşıyor. Doğrudan ev Wi-Fi’sine bağlandıkları için, kullanılacak bir göbeğe de ihtiyaç duymayan bazı ampuller.

Evde LED aydınlatma sistemlerini yapılandırma ve otomatikleştirme kılavuzu

Ayrıca, Wyze Bulb Color ampuller, neme karşı dayanıklı oldukları için dış mekanlarda kullanım için sertifikalandırılmış olmaları ile karakterize edilir. Ampuller dediğimiz gibi kontrol edilebilir, Wi-Fi üzerinden değil, aynı zamanda Bluetooth üzerindenböylece evdeysek internet bağlantısı kopsa bile çalışabilirler.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/42/d5/e2/602cffd74bd22f1a2d/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/7a/3a/83/602cffe33bef07b107/orijinal/meet-wyze-bulb-color-16-million-colors-tunable-white-bq.jpeg»}

Bu ampuller diğer aydınlatma sistemleriyle gruplandırılabilir ve tahmin edeceğiniz gibi, Alexa veya Google Asistan üzerinden ses kontrolü ile uyumludur. Ek olarak, çeşitli programlanmış rutinler oluşturmak ve tetiklemek için diğer Wyze ürünleriyle entegre edilebilirler.

üzerinden | EngadgetDaha fazla bilgi | Wyze

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Wyze, yeni Wyze Bulb Color ampullerini piyasaya sürdü: Alexa ve Google Asistan ile bağlantılı ve uyumlu aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…