WWDC'nin tarihi düşmek üzere: Etkinlik önceki yıllarda bu şekilde duyurulmuştu.

WWDC’nin tarihi düşmek üzere: Etkinlik önceki yıllarda bu şekilde duyurulmuştu.

WWDC'nin tarihi düşmek üzere: Etkinlik önceki yıllarda bu şekilde duyurulmuştu.

Hala Mart ayının bu ayında olası bir ürün tanıtım etkinliği haberlerini bekliyoruz ve ancak bunu WWDC’yi göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Yıllık geliştirici konferansı yakında duyurulacak ve yüz yüze mi yoksa sanal mı olacağını ortaya çıkarın.

Her zamankinden daha fazlasını beklediğimiz bir WWDC

{«videoId»:»x7zso6w»,»autoplay»:true,»title»:»WWDC 2018 — Geliştirici Geçişi — Apple»}

Apple yıl boyunca birkaç etkinlik düzenliyor, ancak yalnızca ikisi garantili görünüyor. Bunlardan biri, genellikle Eylül ortasında gerçekleşen daha fazla ürünün sunulmasına rağmen, iPhone tanıtım etkinliğidir. Diğeri ise WWDC’dir. Haziran ayının ilk haftasında kutlarız.

Geçen yıl WWDC’de bazı değişiklikler gördük. Başlangıç ​​için, konferans tamamen sanaldı, aslında birçok geliştiricinin takdir ettiği bir şeydi. Alan kısıtlamaları nedeniyle, Apple San José’deki en büyük kongre merkezine gitse de, sanal formattayken herkes katılamaz, evet. Gördüğümüz bir diğer değişiklik ise tarihlerde oldu çünkü Haziran ayının ilk haftası yerine son haftasında yapıldı.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Takvimdeki bu küçük değişiklikle bile WWDC kutlamalarının duyurusu 13 Mart Cuma günü geldi. Geriye dönüp baktığımızda, WWDC duyuru tarihlerinin listesi şöyle:

  • 2016: 18 Nisan Pazartesi.
  • 2017: 16 Şubat Perşembe.
  • 2018: 13 Mart Çarşamba.
  • 2019: 14 Mart Perşembe.
  • 2020: 13 Mart Cuma.

Haftanın gününe gelince, net bir model yok gibi görünüyor, ancak gördüğümüz şu ki, bu perşembe bir sonraki haberimiz olabilir WWDC. 2020 duyurusunun, kısmen yüz yüzeden sanal formata geçiş nedeniyle, daha az iyi haberlerin yayınlandığı bir Cuma günü gerçekleştiğini belirtmekte fayda var. çok ikna olduk.

Bu nedenle, takvime bakıldığında, WWDC21 kutlamalarının bu hafta veya önümüzdeki hafta yakında gelmesi gerekiyor. Etkinliğin kesin tarihleri ​​ile birlikte hangi formatta olacağını bilmeliyizyüz yüze bir olay olsa bile sanal formatın korunmasının mümkün olduğundan daha fazla olduğu göz önüne alındığında.

Aynı anda hem yüz yüze hem de sanal olabilen ve donanım duyurularını görebileceğimiz bir WWDC.

WWDC, çeşitli nedenlerle her zaman çok fazla beklenti oluşturur. Birincisi, yeni işletim sistemleri hakkında büyük bir bilgi kaynağı olmasıdır. ilginç yeni özellikleri keşfetmemize yol açan betaların ve birçok oturumun ve videonun yayınlanması ve değişir. İkincisi ise tam bir hafta süren bir olay olduğu için bilgi akışı ve keşifler diğer olay türlerine göre daha fazladır.

WWDC

Son olarak, bu WWDC’de bazı donanım duyurularını görebildik. Bunun da birkaç gün öncesinden bir basın bülteni ile üretilme ihtimali var ama hiç şüphesiz. başlatmak için iyi bir zaman olabilir, örneğin 14 inç ve 16 inç MacBook Pro. Diğerlerinin yanı sıra geliştirme mesleği olan bir bilgisayar.

Mac veya iPad'imizde verimli bir şekilde telekomünikasyon için kullanabileceğiniz altı uygulama

WWDC21 duyurusunu beklerken elimizde başka etkinlikler de var. Hala AirTags’in lansmanını, yeni bir Apple TV’yi, iPad Pro’nun yenilenmesini ve belki biraz önce bahsettiğimiz MacBook Pro’yu bekliyoruz. Her halükarda net olan şu ki Apple dünyasının yoğun aylarına giriyoruz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler WWDC’nin tarihi düşmek üzere: Etkinlik önceki yıllarda bu şekilde duyurulmuştu.aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…