WordPress WordPress'te Divi ile müşteri referansları nasıl oluşturulur veya tasarlanır - Divi Manual Müşteri referanslarını nasıl oluşturacağınızı veya tasarlayacağınızı merak ettiyseniz…

WordPress WordPress’te Divi ile müşteri referansları nasıl oluşturulur veya tasarlanır – Divi Manual Müşteri referanslarını nasıl oluşturacağınızı veya tasarlayacağınızı merak ettiyseniz…

nasıl olduğunu merak ettiyseniz WordPress’te Divi ile müşteri referansları oluşturun veya tasarlayın? İster yenilerini ekleyin ister sıfırdan başlayın, burada izlemeniz gereken adımların kısa ama eksiksiz bir açıklamasını vereceğiz.

Bir referans, güven telkin etmenin bir yoludur alıcınızda, çünkü oradadır, böylece yeni olan diğer insanlar hizmetlerinizi satın alırken kendilerini güvende hissedebilirler. İyi bir referans sistemi, müşterilerinizin size verdiği değerlendirmede size çok yardımcı olabilir. Bu prosedür, çok eksiksiz web sayfaları oluşturmamıza izin veren bir program olan WordPress sayesinde mümkündür.

Müşteri referansları tasarlamak neden gereklidir?

müşteri referansları Herhangi bir hizmet satışında önemli bir faktördür., çünkü bunlar sitenize ilk kez giren herkes için bir referans noktasıdır. Ayrıca, mali durumunuzda çok fazla hareket yaratma gücüne de sahipler.

Bu nedenle, diğer şeylerin yanı sıra WordPress, web siteleri oluştururken çok kullanışlıdır, çünkü her alanda kullanımı kolay ve kullanışlı araçlar sunar. müşteri referansları oluşturma zamanı, süreç basittir.

Akılda tutulması gereken bir şey de, bu referansların çok iyi yazılmış olmalı ve bir şirket olarak neye ihtiyacınız olduğuna yöneliktir ve bu da net ve kesin bir mesaj iletebilmeleri için tamamen özgündür.

divi wordpress ile tasarım müşteri referansları oluşturun.

Ve bu şekilde web siteniz o kadar çok güven veriyor ki, ilk kez bakanlar için çok fazla şüphe yok. Tüm bunları iyi bir web konumlandırma ile karıştırırsanız, sitenizi yüksek oranda ziyaret etmek için ihtiyacınız olan her şey ve rekabetinizin büyük ölçüde azaldığını.

Divi ile müşteri referansları nasıl oluşturulur?

Bu durumda, referanslarımızı yapmak için sitemize giriş yaptıktan sonra Divi’nin bize sunduklarını kullanacağız, sayfaların konfigürasyonuna gitmemiz gerekecek.

Burada, bu eklentinin tüm seçeneklerinin görünmesi için Divi’yi etkinleştirmemiz gerekecek. Bununla bir sütun ekleyebiliriz, adam sana bağlı olacak, ekranın tüm genişliğini kaplayabilir veya kesirli olarak gidebilir.

Ardından modüllerden birini seçeceğiz., tanımlama yapmak için kaydırıcı modül seçeneğini kullanabiliriz. İşaretlendikten sonra, modülü özelleştirebileceğimiz menü açılacaktır. Burada ilk önce tanıklığımızın sahip olacağı arka planı, resimler, videolar veya sadece düz bir renk ekleyerek yapılandırmamız gerekecek. Ayrıca renkler ve resimler arasında karışımlar yapabilir ve ardından aşağıdaki seçeneklerde konumlarını ve boyutlarını değiştirebiliriz.

Bununla ana bölüme gidebilir ve slayta tıklayabiliriz, buraya bir başlık yerleştirebiliriz ve bir sonraki seçenekte, referansımızın tüm metnini yazın. Bu, slaytta uyum içinde yapılan Divi ile metin eklemenin başka bir yoludur. Bu yapıldıktan sonra, ifademizi yazdıktan sonra, kişinin resmini veya genel bir resmi yerleştirip kaydet’e tıklayabiliriz.

Oluşturduğum referanslarımı hangi kilit yerlere yerleştirmeliyim?

Referanslarınızı hazırladıktan sonra en önemli şeylerden biri, onları nereye koyacağını bil, çünkü birbirlerinden çok uzağa yerleştirilmişlerse veya her zaman sayfanın en altındaysalar çok iyi görünmeyebilirler.

wordpress ve divi kılavuzu ile müşteri referansları

Bu nedenle Divi ile yapmış olduğunuz referanslarınızı yerleştirmeye çalışın, ana sayfa gibi sitelerde, sayfanın ortasında. Ayrıca yardım alanlarına veya sizinle iletişim kurmayı amaçlayanlara daha kısa referanslar ekleyebilirsiniz, ancak bunu kötüye kullanmayın çünkü aynı bölümde bu kadar çok referans görmek can sıkıcı olabilir.

Web sitenizin her alan için bölgeleri varsa, duruma göre referansları dağıtabilirsiniz, bir ürünü satmaktan bahsediyorsanız, onunla en alakalı olanları yerleştirmelisiniz ki, tek tip ve duruma göre görünsün.

Kendi uygulamanız da olabilir, bu nedenle referanslarınızı yerleştirmek için bakmanız gerekir. bununla ilgili, özellikle bu amaç için yetkilendirilmiş bir alanda.

Leave a Reply