WordPress WordPress'te Divi ile bir metin veya resim nasıl eklenir - Adımların öğreticisi Birçoğumuz WordPress platformunu biliyoruz, aracılığıyla oluşturabileceğimiz…

WordPress WordPress’te Divi ile bir metin veya resim nasıl eklenir – Adımların öğreticisi Birçoğumuz WordPress platformunu biliyoruz, aracılığıyla oluşturabileceğimiz…

çoğumuz biliyoruz WordPress platformuoldukça sezgisel bir grafik arayüz aracılığıyla web sayfaları oluşturup yönetebileceğimiz .

Aynı şekilde bu platform multimedya içeriği ekleme imkanı sunar web sitemize. Örneğin sayfamıza bir MP4 video ekleyebiliriz.

Divi, web sitemizi özelleştirmek için araçlar ekleyerek bu platformdan daha da fazla yararlanmamızı sağlıyor. Bu yazıda Divi ile nasıl metin veya resim ekleneceğini açıklayın WordPress’te.

WordPress’te Divi ile metin nasıl eklenir

Başlamak için, yapmalıyız bir metin etiketi girin. Buradan modül konfigürasyonuna erişmeliyiz. Ardından, metne uygulanacak tüm seçeneklere ve ayarlara sahip olacağız.

İlk olarak, içerik ekleme seçeneklerine sahip olacağız. Burada birkaç tane olacak modül metnini değiştirmek için araçlar. Örneğin, diğer seçeneklerin yanı sıra tablo eklemek, alıntı yapmak, köprü eklemek istiyorsak yazı tipini, harf numarasını, metnin hizalamasını değiştirin.

Divi ile wordpress'e metin ekleme

Ardından, tasarım bölümümüz var. Burada birçok seçenek buluyoruz formatların her birinin tasarımını değiştirin modülün sahip olduğu metin.

Örneğin, harflere 3 boyutlu tasarımlar ekleyebiliriz, rengi değiştirin, hatta gradyan renkleri koyun. Ayrıca metnin boyutunu yükseklik ve genişlik açısından değiştirebiliriz.

Benzer şekilde, bunun için tüm ayarlarla gölgeler, kenarlıklar ve animasyonlar ekleyebiliriz. en uygun olanı seçin aradığınız tarzda.

Son bölüm gelişmiş seçeneklerdir, burada seçeneğimiz var bir CSS stil sayfası ekle tüm modüle ve dolayısıyla öğelerin her birine.

WordPress’te Divi ile resim nasıl eklenir

WordPress birden fazla resim eklememize izin verdi herhangi bir rahatsızlık vermeden bir girişte. Ancak, onu girişimize yerleştirirken seçenekler en çeşitli veya optimal değildir. Aksine, görüntü için yalnızca bazı temel veya temel yönleri sunarlar.

Divi sayesinde resim yükleyebiliyoruz ve çok daha fazla araca sahibiz. görüntüyü çok daha dinamik bir öğeye dönüştürün sitemiz için. Ayrıca, WordPress’te Divi ile resim eklemek için izlemeniz gereken adımlar basittir, bunları size aşağıda anlatacağız:

  1. Her şeyden önce, kendimizi konumumuza yerleştiriyoruz. wordpress gönderisi.
  2. Ardından imlecimizi görseli yüklemek istediğimiz yere konumlandırıyor ve yüklüyoruz. Görselimiz kütüphanede ise onu seçiyoruz.
  3. Şimdi erişiyoruz görüntü modülü ayarları ve Divi ayarları paneli açılacaktır.
  4. hepsi nerede resme uygulayabileceğimiz seçenekler seçildi.

wordpress'te divi ile resim ekle

Divi ile WordPress’te görüntü ayarları

Bu yapılandırma, ilgimizi her biri üç sekmeye böler Kendi ayarları var. WordPress görüntüsü için.

İçerik

Ana bölümdür, buradan seçilen görüntüyü değiştirebiliriz. Yani, yeni bir tane yükleyin veya kitaplıktan başka bir tane seçin. Bu bölümdeki seçeneklerle devam edersek, link seçeneğimiz var, bu şekilde yapabiliriz resmimize bir bağlantı ekleyin ve bu bağlantının nasıl davranacağını tanımlayın.

Bu bölümün sahip olduğu son seçenek en alttadır, burada bir arka plana koymak için resim veya hatta video olmaması durumunda imajımıza.

Tasarım

Burada seçenekleri buluyoruz imajımızı daha etkileşimli bir öğeye dönüştürüyoruz. Peki, fare üzerine getirildiğinde görüntüdeki davranışı tanımlamak için seçeneklerin gösterildiği bindirme bölümümüz var, öğe için bir açılır pencere davranışı bile yapılandırabiliriz.

Diğer seçenekler karşılık gelir sayfaya göre görüntü hizalamasıboyutu, sitenin diğer öğelerine göre kendini konumlandıracağı boşluk, resimlere eklenecek kenarlık, gölgeler ve resme uygulanabilecek filtreler.

Son olarak bize izin verdiğiniz animasyon seçenekleri resimlere hareket katmak tüm animasyon zamanlama ayarları ile kısa sürede.

ileri

Bu son sekme, öğeyi bir CSS stil sayfasına bağlama seçeneklerini içerir. Ayrıca, buraya ekleyebiliriz web konumlandırma seçenekleri başlık ve alt metin gibi resmin

Leave a Reply