WordPress, insanlar tarafından yazılanlar gibi metinler oluşturabileceğiniz OpenAI GPT-3 ile bir eklenti entegre eder, derler

WordPress, ContentBot’u düzenleyicisine entegre etti. Bu “ilk Yapay Zeka (AI) içerik eklentisi” platformu içinde, WordPress’ten dedikleri gibi ve GPT-3 dil modelini kullanır. OpenAI, kar amacı gütmeyen kuruluş Elon Musk tarafından kurulan ve Microsoft gibi şirketlerin yüz milyonlarca dolar yatırım yaptığı.

Bu eklenti hala ispanyolca mevcut değilWordPress.org zaten bu botu İspanyolca’ya ve diğer dillerden oluşan uzun bir listeye çevirecek gönüllüler arıyor olsa da.

Bloglar ve dergiler oluşturmak ve düzenlemek için platforma göre, bu eklenti “insanların yapabileceklerine benzer harika içerik parçacıkları oluşturun blogunuz için ve sadece tek bir tıklamayla”. Şimdi soru şu: Metin yazarlığı veya içerik oluşturma profesyonellerinin temel işlevlerini gerçekten değiştirebilir mi?

Ücretsiz ve ücretli sürümün özellikleri

Afiş 1544x500

Başlamak için, WordPress ContentBot’un bir ücretsiz sürüm günde 10 adede kadar AI içerik parçacığı üretebilir. Ayrıca sahip olduğunu iddia ediyor ürün açıklamaları oluşturma yeteneği; blog için konu fikirleri üretin; sayfa başlığı fikirleri verin; pazarlama fikirlerinin bir listesini oluşturmak; ve bir blog tanıtımı oluşturun.

ContentBot’un oluşturabileceği içeriğin “OpenAI ekibinin geçerli kısıtlamaları nedeniyle” maksimum 40 ila 60 kelime arasında olacağını unutmayın. Yani bu eklenti ile tam bir makale oluşturmak mümkün değil Ve diyorlar ki, WordPress’ten ContentBot, kullanıcılarının küçük içerik parçaları oluşturmasına veya pazarlamayı geliştirmeye yardımcı olacak fikirler oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlandı.

OpenAI'nin yeni dil modeli GPT-3 neden yararsız olduğu kadar etkileyici?

Resmi bilgilere göre, ne bu aracı yapmayacak içeriği desteklemek içindir tıp, finans, sigorta ve bazı politik konular gibi belirli endüstriler için yaratılmıştır.

Yapay Zeka ve metin yazarlığı

yapay zeka

Bu hafta ContentBot web sitesinde bir makale yayınlandı. yapay zeka metin yazarlığının geleceği olacak. İçerik oluşturma konusunda profesyonel, iyi yazmanın yanı sıra metinlerine kattığı en büyük katma değerlerden biri de anahtar kelimelerin doğru kullanımı Arama motorlarında iyi bir konum elde etmek için başlığınızdan yazınızın sonuna kadar. ContentBot, WordPress kullanıcılarına söz veriyor pazarlama hedeflerine yardımcı olacak akılda kalıcı başlıklar veya ürün açıklamaları oluşturun.

ContentBot web sitesindeki gönderiye göre bu eklenti “yakın gelecekte insan emeğini devirmeyecek” ancak en basit görevleri yapabilir. Ancak The Guardian köşe yazarı Hannah Jane Parkinson, 2019’un sonlarında OpenAI’nin GPT-2 (GPT-3’ün öncüsü) sistem aracının test sonuçlarını yayınladı ve şunları söyledi: yazı açısından “benim tarzımla bir sütun üretebilir”. Ayrıca, “AI’nın sonuçları hakkında Elon Musk’ın uyarılarına kulak vermeliyiz” diye ekledi.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/38/3c/c2/6021add74bd22fc588/default-standard-360.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/14/df/23/6021ad993bef074aee/orijinal/que-es-la-inteligencia-artificial-captcha-1×01.jpeg»}

Ayrıca, The Guardian’da Alex Hern, bu OpenAI aracını test etti ve George Orwell’in “1984” adlı romanının tarzına ve diline uyum sağlayabildiğini keşfetti. Geçmişte OpenAI, yazılımını açmayacağını söylemişti. teknolojinin çok tehlikeli olduğu korkusuyla ve uygunsuz bir şekilde kullanılacaktır (örneğin insanları karalamak için). Sonunda ticari olarak piyasaya sürdü (şirketin ilk ticari ürünü).

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler WordPress, insanlar tarafından yazılanlar gibi metinler oluşturabileceğiniz OpenAI GPT-3 ile bir eklenti entegre eder, derler aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…