Word’deki tahmini metin: Microsoft, daha hızlı ve daha az hatayla yazmamıza bu şekilde yardımcı olmak istiyor

Microsoft, Office ile çizdiği yolu izlemeye devam ediyor ve birkaç gün önce Office 365’in sunduğu abonelikten geçmek zorunda kalmadan Windows ve macOS için Office’in nasıl duyurulduğunu gördüysek, şimdi Word ve hazırladıkları iyileştirmelerden biri.

Önümüzdeki Mart ayında Microsoft Word’e gelecek tahmini metinden bahsediyoruz (ses transkripsiyonunu ve diktesini zaten gördük). amacıyla Office 365’e gelecek bir işlevsellik. kullanıcılara belge oluştururken yardımcı olun iyi bilinen kelime işlemci ile.

Daha hızlı ve daha az hatayla

Kelime

Tahmini yazmaya atıfta bulunursak, sırları gizlemez. En yakın örnek olarak mobilde kullanabildiğimiz klavyeler sayesinde bilinen ve amacı yazmayı hızlandırmak ve yapabileceğimiz hataları azaltmaktan başka bir şey olmayan bir fonksiyon. VE Bir mobil klavyede önemli bir şey varsa, bunu bir kelime işlemcide hayal edelim..

Word'ü kullanmak istemiyor musunuz?  Bu alternatifler, birkaç avro tasarruf etmenizi sağlayacak ilginç bir seçenekten daha fazlası olabilir.

Bu fonksiyondan faydalanmak için kullanıcının herhangi bir şeye müdahale etmesi gerekmez. Tek yapmanız gereken yazmaya başlamak ve sistemin kendisi metninizin bulunduğu bağlama göre terimler önerebilecek. Aslında, bu fonksiyon bizim kullanımımızdan öğrenirböylece daha kesin olacak.

{«videoId»:»x7zhrl4″,»autoplay»:true,»title»:»9 O KADAR GÜZEL GÖSTERİYOR Tamamen ÜCRETSİZ olduklarına İnanmak Zor (1080p_50fps_H264-128kbit_AAC)»}

Ek olarak, tahmine dayalı yazmanın kullanımı kolaydır, çünkü klavyeden daha fazlasını kullanmak zorunda kalmayacağız. Önerilen kelimeleri tabloyu kullanarak kabul edebilir veya Esc tuşunu kullanarak reddedebiliriz.Microsoft’ta bunu şu şekilde açıklıyorlar:

“Windows için Word’deki metin tahminleri, metni hızlı, zamanında ve doğru bir şekilde tahmin ederek kullanıcıların daha verimli yazmasına yardımcı olur.”

Word, Microsoft’un sahip olduğu bir özelliğe kavuşuyor Windows, Android ve iOS sürümlerinde Outlook için de yayınlandı. Bir metin yazmamız için geçen süreyi optimize etmek, hataları en aza indirmek ve değerli saniyeleri kurtarmakla ilgilidir.

üzerinden | neowin

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Word’deki tahmini metin: Microsoft, daha hızlı ve daha az hatayla yazmamıza bu şekilde yardımcı olmak istiyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…