Windows ve Office lisanslarını en iyi fiyata satın almak ister misiniz? Bu tekliflere bakın

Windows 10, Office 2016 ve Office 2019 işletim sistemi için yasal lisans satın almakla ilgileniyorsanız, bu sizin şansınız çünkü G2Deal’de bugün çok sayıda teklifimiz var ve bunun için bir lisans satın alabilirsiniz. Windows 10 Profesyonel sadece 14,25 €, gerçek bir pazarlık. Aşağıda sunacağımız tüm teklifler sayesinde, özellikle Windows 10 ve Office paketlerini satın alırsanız, büyük miktarda tasarruf edebileceksiniz. En iyi teklifleri bilmek ister misiniz?

İndirim kodu “RD18” olan teklifler

Windows 10 lisansları

Windows 10 Home sürümü, Windows 10 Pro ve hatta Windows 10 Enterprise olsun, Windows 10 işletim sistemi için orijinal ve çok ucuz lisanslar satın almakla ilgileniyorsanız, aşağıda detaylandırdığımız teklifleri kaçırmayın, çünkü indirim kuponunun uygulanması «RD18» bu lisansların normal fiyatına göre %18 indirim elde edeceğiz. Aşağıda belirttiğimiz fiyatlar, halihazırda uygulanmış olan indirim kuponu ile birliktedir.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz fiyat indirimsizdir, indirim kuponunu uygularken otomatik olarak 14,25€’ya mal olur.

Office 2016 ve Office 2019 lisansları

Office 2016 veya Office 2019 sürümü olsun, Office lisanslarını satın almakla ilgileniyorsanız, bunu gerçekten ucuza yapabilirsiniz ve bugün elimizde bulunan RD18 indirim kuponu sayesinde %18 tasarruf edebilirsiniz. Ardından, uygulanan RD18 kuponu ile size tüm nihai fiyatları sunuyoruz.

Daha fazla tasarruf için Windows 10 ve Office lisansları paket halinde

G2Deal’de Windows 10 Home veya Pro işletim sistemi ve Office 2016 ve Office 2019 sürümlerine sahip paketlerimiz var, böylece bunları birlikte satın alarak daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Elbette bu durumda her zaman mümkün olan en iyi indirime sahip olmak için daha önce bahsettiğimiz “RD18” indirim kuponunu da uygulamalısınız.

Çok önemli bir detay ise bu “RD18” kodunun istediğimiz kadar kullanılabilmesidir, tüm lisanslı ürünler için geçerli olduğu için evrensel bir indirim kodudur. Bazı kullanıcılar, satın aldığımız bu lisansların bir yıl sonra sona erip ermediğini sordular ve cevap, süreleri dolmuyor, doğrudan Microsoft’tan satın aldığımız tüm lisanslar gibi ömür boyu lisanslar.

Microsoft, hem 2016 hem de 2019 sürümlerinde tüm işletim sistemlerinin ve ayrıca Office’in ISO görüntülerini indirmenize izin verir, bu nedenle yazılımı doğrudan Microsoft’tan indirebilir ve daha sonra G2Deal’den satın aldığınız lisanslarla etkinleştirebilirsiniz.

G2Deal’in OEM lisansları satan bir şirket olduğunu unutmamalıyız, AB’de bu tür lisanslara izin verilir ve bunların süresi asla dolmaz, Windows 10 ve/veya Office’i zaman sınırı olmadan kullanabiliriz, ancak çok paradan tasarruf ederiz.

Makale Windows ve Office lisanslarını en iyi fiyata satın almak ister misiniz? RedesZone’da yayınlanan bu tekliflere bakın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…