Windows Movie Maker: Windows 10’da kullanmak için nasıl indirilir ve kurulur

Her şeyden önce, Windows Movie Maker’ın ne olduğunu ve ne için olduğunu hatırlamak önemlidir. bir Windows’un 2000 yılında kullanıcıların videolarını düzenlemesine ve görüntülemesine izin vermek için yayınladığı uygulama çok basit bir arayüz ile. Araç, kullanımı çok kolay olduğu için yıllar içinde çok popülerlik kazandı. Ancak 2017 yılında Redmond şirketi Movie Maker’a veda etmeye ve geliştirmesini bırakmaya karar verdi.

Windows 10’un kendi video düzenleyicisi olduğunu unutmayın. Ve hayır, Windows Movie Maker değil ve Filmler ve TV uygulaması da değil. bu Windows 10’daki yerleşik video düzenleme uygulaması ‘Video Düzenleyici’dir ve Fotoğraflar özelliğinden erişilebilir video için özel bir düğmenin olduğu yer. Video işlevinin bu küçük görünürlüğü, Fotoğrafların yavaş performans gösteren bir program olduğuna ilişkin kullanıcı şikayetleriyle birlikte, Movie Maker için hala biraz nostaljiye yol açıyor.

Movie Maker’ı indirmek için en çok önerilen site

Microsoft, resmi web sitesinde Windows Essentials 2012’nin bir parçası olan Windows Movie Maker’ın artık indirilemediğini söylüyor. web siteleri ücretsiz Movie Maker indirmeleri sunun orijinal programı sağlamazlar ve bir tür kötü amaçlı yazılım içerebilirler.

Redmond devinden gelen bu uyarıyla birlikte Movie Maker: Internet Archive için nostaljik olanlar için mevcut olan bu seçeneğe bir göz atacağız, o portal, şu anda dünyada iki milyon ücretsiz kitaba sahip olmanın yanı sıra, ayrıca web sayfalarının ve uygulamaların, filmlerin veya müziğin eski sürümlerini de depolar.

Kaybolan Windows Movie Maker'a ücretsiz alternatifler

Bu bir tanınan sanal kitaplık bu, indirdiğiniz programın virüs bulaşmayacağını garanti eder. Şimdi kurulumu için izlenecek adımlar şunlardır:

  • Windows Movie Maker, Windows Live Essentials’ın 2012 sürümündeki bir programdır. bu yüzden erişmelisin [página específca de este software](Windows Live Essentials’ın 2012 sürümü) İnternet Arşivi içinde. Sağ tarafta size farklı indirme seçenekleri sunar. İkisinden herhangi biri (Torrent veya Windows Yürütülebilir Dosyası) geçerlidir. Dosyayı kaydedin ve Windows 10 bilgisayarınıza indirmesine izin verin.

Başlık yok

  • İndirilenlere gidin ve az önce indirdiğiniz simgeye tıklayın ve çalıştırma izinlerini verin. Bunu yaptığınızda, Windows Live Essentials 2012’nin tamamını mı yoksa yalnızca seçmek istediğiniz programları mı indirmek istediğinizi size söyleyecektir. Tüm paketin şunları içerdiğini unutmayın: Fotoğraf Galerisi, Movie Maker, Mail, Writer, OneDrive ve Archive.org’a göre artık işlevsel olmayan bir Messenger. Yalnızca Movie Maker’ı veya bunlardan birini istiyorsanız, ikinci seçeneği seçin. Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker aynı paketin parçasıdır, böylece indirdikten sonra fotoğraf programına da sahip olursunuz. Tik’i diğerlerinden kaldırın ve indirmeye devam edin. Bu işlem internet hızınıza göre az ya da çok zaman alacaktır. Muhtemelen birkaç dakika.

Bilgi

  • İndirmenin sonunda bir hata bildirimi almanız olasıdır. “Programlar yüklenemedi.” Endişelenme, bu yaygın bir şey.

Kjkljlkjkjl 2

  • Xataka Basics’teki bu çizimde görebileceğiniz gibi, bu yükleme hatası, uyumluluklardan veya güncel olmayan bir yazılım olabileceğinden, uygulamanın her zaman doğru yüklenmediği anlamına gelmez. İndirilip indirilmediğini kontrol etmek için menüye gitmeli ve programı aramalısınız. Bu bildirime rağmen, orada olabilir. Kısayolu çalıştırın. Lisans sözleşmesi görünmelidir ve kabul etmelisiniz.

film yapıcı

Tüm bunlarla ve her şey olması gerektiği gibi gittiyse, Movie Maker’ınızı kullanmaya başlayabilir (veya yeniden başlatabilirsiniz).

{«videoId»:»x7zmuj5″,»autoplay»:true,»title»:»WINDOWS 10 Nasıl TEMİZLENİR ve HIZI ARTIRILIR»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows Movie Maker: Windows 10’da kullanmak için nasıl indirilir ve kurulur aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…