Windows klasörleri tarihlerinde ilk kez renk değiştirerek sarıya veda ediyor: bunlar yeni Windows 10 simgeleri

Microsoft duyurdu Windows 10 Insider Preview Build 21343 sürümü, klasörleri sarı değiştiriyor farklı renklerde diğerleri için işletim sisteminin olağan özellikleri. Genel olarak, yazılımın en son sürümlerinde yeni bir görüntü benimseyen birçok simge vardır, ancak bu tarihinde ilk kez tipik sarı klasörlerin değiştiği. Windows 3.11’e geri dönersek, dosya gezginini temsil eden bu renge zaten sahiptik.

resim

Bu büyük estetik değişimin amacı: farklı klasörleri ilk bakışta ayırt etmeyi kolaylaştırır. Bu güncellemede yeni özellikler sunmayan simgeler, Microsoft’tan alınan bilgilere göre gelecekte bunları sunacak.

bbbbmmmm 2

Renklere ek olarak, bugünün yeni versiyonunda, şirket, Dosya Gezgini’nde kullanılan sistem simgelerinin çoğunu güncelledi. Windows’un yakın zamanda Windows Güvenlik simgelerini, Ekran Okuyucusu simgesini ve Not Defteri simgesini değiştirdiğini unutmayın. Artık Masaüstü, Belgeler, İndirilenler, Resimler ve Geri Dönüşüm Kutusu gibi en çok kullanılan kullanıcı klasörleri de yeni bir tasarıma sahip.

Ekran Görüntüsü 2021 03 24 18 54 15'te

Hala tam olarak entegre olmadıkları bir yıl sonra yeni simgeler

Şubat 2020’de Windows 10, aşağıdakiler gibi ilk Office tarzı yeni simge grubunu almaya başladı: büyük bir yeniden tasarımın parçası Bu, şirketin o sırada duyurduğu gibi, Windows simgesinin kendisi de dahil olmak üzere 100’den fazla Microsoft ürününü etkileyecektir.

Windows 10'daki tasarım serüveni: sunumunun üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti, yeni simgeler hala tam olarak entegre değil

Microsoft, bugün sunulan bu sürüme güncelleme yaptıktan sonra, Hızlı Erişim’e sabitlenmiş özel klasörler kaybolacak. Redmond, “Bu sürüme güncelleme yapmadan önce bunları not alabilir veya biz onları düzeltene kadar güncellemeleri duraklatabilirsiniz” uyarısı geldi.

{«videoId»:»x7zgyst»,»autoplay»:true,»title»:»WINDOWS 10 SIFIR’dan: Kutudan çıkar çıkmaz OPTİMAL ayarlar»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows klasörleri tarihlerinde ilk kez renk değiştirerek sarıya veda ediyor: bunlar yeni Windows 10 simgeleri aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…