Windows için bu temalar ve arka planlarla Matrix evrenini bilgisayarınıza getirin

ilgili her şey pencere özelleştirmesi, genel kural olarak en çok kullanılan bölümlerden biridir. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarının günlük kullanımı için çok daha optimize edilmiş bir işletim sistemi ile çalışabilmelerini sağlar.

Ve biz sadece sistemin kendi kullanıcı arayüzüyle ilgili özelleştirme yönlerinden değil, aynı zamanda işlevsel temadan da bahsediyoruz. Bu şekilde üretkenlik kazanabilir ve genel olarak Windows’taki çalışmalarımızı ve performansımızı iyileştirebiliriz. Ayrıca Redmond’luların bize önerdikleri bu anlamdaki değişikliklerle işletim sistemi, ihtiyacımız olan şeye daha uyumlu bir Windows’a sahip olmayı başardık. Ancak her şeyle ve onunla birlikte, bu satırlarda sistemin estetik bölümüne odaklanmak istiyoruz.

Spesifik olarak, bununla Windows’un bazı dış bölümlerinde görünümünü iyileştirme veya değiştirme olasılığına atıfta bulunuyoruz. Tüm bunlar için temalar, arka planlar veya ekran koruyucular olarak bilinen öğeleri kullanabiliriz. İlk elden bildiğiniz gibi, bunlar işletim sisteminin masaüstüne hızlı ve kolay bir şekilde yeni arka planlar eklememize izin veriyor.

Aslında, aynı satırlarda, işletim sistemine efsanevi ile ilgili bir yön vermeye özen göstereceğiz. matris filmi. Yıllar geçmesine rağmen bu, çoğu film sever tarafından hoş bir şekilde hatırlanan bir başlık. Aynı şekilde, en iyi bilinen resimlerinden bazıları dünyanın her yerindeki bilgisayarları süslemeye devam ediyor. Durumunuz bu değilse, bunu başarmanıza yardımcı olacağız. Bu nedenle aşağıda size bu tema, Matrix filmi ile ilgili bazı arka planlar, temalar ve ekran koruyucular göstereceğiz.

Windows 10’da bir tema veya arka plan nasıl değiştirilir

Ancak önce, Windows’taki bir temanın aslında zaman zaman planlanmış bir temelde değiştirilmeleri için yapılandırdığımız bir arka plan kümesi olduğunu bilmeliyiz. Aynı zamanda, PC’de yeni bir tema belirlemek için yaptığımız ilk şeyin uygulamasına erişmek olduğunu bilmek ilginç. pencere ayarları. Bu, tuş kombinasyonundan elde ettiğimiz bir şey kazan + ben. Bundan sonra, Kişiselleştirme seçeneğine tıklıyoruz ve örneğin Microsoft Mağazasından daha önce indirdiğimizi seçebileceğimiz Temalar’a gidiyoruz.

pencere temaları

Aynı zamanda, eğer istediğimiz şey bir sabit arkaplan masaüstü arka plan resmi olarak bunu Ayarlar uygulamasından da yapabiliriz. Burada bunu başarmak için birkaç imkanımız var, ancak en kolaylarından biri bunun içinde kuracağımız imajı indirmek. Ardından Windows’a entegre olan Fotoğraflar uygulaması ile açıp farenin sağ tuşu ile üzerine tıklayabiliriz. O anda, Set as / Set as background (Arka plan olarak ayarla) seçeneğini seçmemize izin veren bağlamsal bir menü belirir, bu kadar basit.

Windows’ta bir ekran koruyucu ayarlayın

İstediğimiz şey bir ekran koruyucuyu etkinleştirmekse pencereler, Daha önce gördüğümüz gibi yine bahsi geçen Ayarlar uygulamasına giriyoruz. Yine Özelleştir seçeneğine gidiyoruz ve gittikten sonra Kilit ekranı Sağ panelde Ekran Koruyucu Ayarları adlı bir bağlantı buluyoruz.

ekran koruyucuyu etkinleştir

Bu bize, varsayılan koruyucuları yapılandırabileceğimiz veya daha önce indirdiğimiz yeni bir tane oluşturabileceğimiz yeni bir pencere sunar.

Windows için matris animasyonlu arka planlar ve temalar

Windows masaüstünü dekore etme konusunda en çok kullandığımız ve başarılı olduğumuz unsurlar arasında, burada yukarıda bahsedilenleri buluyoruz. temalar ve arka planlar. Bu nedenle, aşağıda Matrix temasıyla ilgili olarak kullanabileceğiniz en olağanüstü ve çarpıcı olanlardan bazılarını göstereceğiz.

İlk olarak, tam olarak Matrix Theme adlı bir temayla başlıyoruz ve tahmin edebileceğiniz gibi bundan daha uygun olamazdı. Bu linkten yapabileceğimizi söyleyin.

Matris Teması

Bunun yorumunu yaptığımız filmde yer alan Redmond sistemi için bir tema olduğunu ve toplam 8 HD arka plandan oluştuğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bunları periyodik olarak değiştirecek şekilde yapılandırırsak, masaüstüne mükemmel şekilde uyarlanmış bir masaüstümüz olur. matris ortamı.

Öte yandan, bu bağlantıda bulabileceğimiz aynı filmden bazı animasyonlu arka planlar da kullanabiliriz. Burada, Windows’ta çalıştırdığımız ve animasyonlu arka plan görüntüleri haline gelen bazı animasyonları, elbette Matrix’ten indirebiliriz. Bu nedenle, başlığın sevenler de bu tür bir öğenin tadını çıkarabilecekler.

matris animasyonlu arka planlar

Masaüstünü süslemek için Matrix’in en iyi sabit arka planları

İlk etapta, Dünya Savaşı tarafından oluşturulmuş gibi görünen bu dünya haritasından bahsediyoruz. bilgisayarlar Matrix’i bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

matris haritası

Öte yandan destan sevenler de bu diğerinden faydalanabilecekler. arka fon Filmin ana karakterleriyle, buradan indirdiğimiz arka planla.

matris karakterleri

Ek olarak, özellikle başlığa atıfta bulunan bu türdeki diğer öğeyi de buluyoruz. Matris Devrimleri. Bu linkten indirebiliriz.

matris devirleri

Ve nostaljik için, burada size dizinin en ikonik görüntülerinden birini sunuyoruz. filmler. Bu arka planı ele geçirmek için buradan alabilirsiniz.

matris harfleri

Ama bu anlamda biraz daha özgün olmak istemiyorsak Matrix gözlüklü bu kediyi tercih edebiliriz. Bu linkten faydalanabilirsiniz.

matris kedi

Filmdeki hapların olduğu sahneyi hatırlıyor musunuz?Buradan indirebileceğiniz bu çekici arka plan ile hatırlayın.

morfeus matrisi

Üçüncüsünü değiştirerek, şu sonuca dönüşen bu diğer teklifi de seçebiliriz. matrisin sonu ve bu bağlantıdan indirdiğiniz.

sistem hatası

Ayrıca burada bulduğumuz bir çözüm olan Matrix ve Anonymous gibi teknolojik iki temayı karıştırmayı da seçebiliriz.

anonim matris

Windows için bu Matrix ekran koruyucudan yararlanın

Özellikle ilkinde yaygın olarak kullanılan bir element Windows sürümleri, şimdi daha az bir şey, ekran koruyucu. Windows’ta bunu nasıl değiştirebileceğinizi ve özelleştirebileceğinizi size daha önce gösterdik, bu yüzden şimdi burada ele aldığımız temaya göre nasıl bir tane alacağınızı anlatacağız.

Bu nedenle, hala kullananlardan biriysek Ekran koruyucusu Windows’ta ve aynı zamanda film efsanesinin aşıklarıyız, size yardımcı oluyoruz. Ve bağlantıdan bu öğeyi alabilir ve onu işletim sisteminin bir parçası yapabilirsiniz.

matris ekran koruyucu

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…