Windows 11, yapı 22533 ile estetik iyileştirmeler ve yeni ISO alıyor

Windows 11’e geçmek için istekli misiniz? Ömür boyu yükseltme için Windows 10 (ve Office) lisansları Keysbuff

Masaüstünün sağ tarafında filigranla etkinleştirmeden her zaman Windows’a sahip olanlardan mısınız? Eh, sınırlamalardan başka bir şey getirmeyen bu soruna bir son vermek için, Windows için gerçekten düşük fiyatlarla ve ömür boyu lisans sayfaları var. Keysbuff’ta indirimlidirler ve ömür boyu Windows 10 için herhangi bir lisansı 10,5 €’dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu nedenle Cadılar Bayramı ve Kara Cuma’nın gelmesiyle birlikte Keysbuff’taki indirimlerden yararlanarak çok uygun fiyata lisans almak istiyorsanız, Windows 10 veya Office lisansını gerçekten çok iyi indirimlerle € ‘dan alabilirsiniz. Ev sürümü için 10.5 ve Pro sürümü için 11,5 € veya Windows 11’i doğrudan yüklemek için 17 €:

Microsoft Office 2016, 2019 ve 2021 paketleri

Windows 10 + Office Paketleri

Keysbuff Teklifleri Ekim 2021

Softzone sayesinde SFZ kodu ile %28 indirim kodu

Ayrıca Softzone sayesinde Keysbuff sayfasındaki diğer tüm ürünlerde sepete eklediklerinize %28 indirim kazanabilirsiniz. Ödemeyi tamamlamadan önce kodu girmelisiniz SFZ Bunun için etkinleştirilen kutuda ve ödemeyi yapmadan önce indirimi alacaksınız.

Windows 10’dan 11’e yükseltme

Yalnızca Windows 10 için değil. Güncellenmiş sürüm olan Windows 11, bir aylığına resmi olarak yayınlandı. ve evet, Keysbuff’ta lisans değerindeki 10.5 €’dan bunu yapabilirsiniz.

ömür boyu lisanslar

Ayrıca, lisanslar ömür boyudur. Ömür boyu, hiçbir zaman iptal edilmeyeceği veya sizden alınmayacak bir lisans olmadığı anlamına gelir. Bunlar OEM lisansları olduğundan, kullanmayı bırakana kadar bunları cihazınıza iliştirebilirsiniz. Lisans Microsoft hesabına değil bilgisayara verildiğinden, bir bilgisayardan diğerine çalışmayacaktır. Ama söylenenler, onu kuracağınız cihazda ömür boyu sahip olacaksınız.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…