Windows 10’lu Mini PC’ler: En iyi model nasıl seçilir

Smart TV’nizin yanında sahip olabileceğiniz en iyi araçlardan biri, bir windows 10 mini bilgisayar. Mini bilgisayarınıza bağlanmak için bir HDMI bağlantı noktasına sahip olduğu sürece, herhangi bir akıllı veya geleneksel TV’de Microsoft işletim sisteminin keyfini çıkarmanızı sağlayacak küçük formatlı bir cihaz.

Gerçek şu ki, birçok kullanıcı söz konusu olduğunda şüphe duyuyor. Windows 10’lu bir mini bilgisayar veya bir Android TV kutusu arasında seçim yapın. Tamamen farklı iki üründen bahsediyoruz, ancak gerçek şu ki bir mini bilgisayar, akıllı televizyonlar için Google’ın işletim sistemine sahip herhangi bir cihazı yener.

Mini PC satın alma nedenleri

mini bilgisayar

Bunun başlıca nedeni, Microsoft’un işletim sisteminin rakipsiz bir oyun ve uygulama kataloğuna sahip olmasıdır. Windows 10’un sunduğu diğer birçok avantajdan bahsetmiyorum bile, örneğin her tür filmi veya diziyi izlemek için codec bileşenleri yükleme olasılığı, örneğin her türlü içeriği oynatmanıza olanak tanır.

Windows 10 bilgisayarın bir diğer avantajı da internette çok rahat gezinebilmenizdir. Gerçek şu ki, çoğu Android TV Kutusu tarama için tasarlanmamıştır ve orijinal Google katmanına sahiplerse, Chrome’u veya İnternet’e erişmenizi sağlayan başka bir uygulamayı yüklemek çok zordur. Öte yandan Windows ile bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Özetle, Smart TV’nizi Windows 10 ile donatın TV’nizden en iyi şekilde yararlanmak için yapabileceğiniz en iyi şey budur. Bir mini bilgisayar satın alırken sunulan teklif çok geniştir, bu nedenle nereden başlayacağınızı bilemediğiniz zamanlar vardır. Endişelenmeyin, işleri sizin için çok kolaylaştırmak için, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak on çözüm bulacağınız eksiksiz bir derleme hazırladık.

belirttik Windows 10’lu mini bilgisayarların çeşitliliği çok geniştirbu yüzden bu derleme için çok güçlü modellere odaklandık, böylece Adobe Photoshop veya Sony Vegas gibi büyük bir grafik yükü gerektiren her türlü programı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak güçlü modeller

Üçlü A oyunlarını çalıştırabilecek yüksek kaliteli grafik kartlarına sahip çok az mini bilgisayar olduğunu unutmayın.Yani derlememizde başka bir model bulabilecek olsanız da, gerçek şu ki güçlü bir mini PC size mükemmel bir şekilde hizmet edecek. çalışın, ancak en yeni oyunlardan zevk almayın.

Fotoğrafları veya videoları düzenlemeye çalışıyorsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız, çünkü grafik kartı sınırlı olsa bile, sizi etkileyecek tek şey render süresidir. Mini bilgisayarınızı gece çalışır durumda bırakın ve sorun çözülsün. Her durumda, en gelişmiş oyunların keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilmeniz için çok güçlü grafik kartlarına sahip modeller olduğunu göreceksiniz.

Artık Windows 10 ile güçlü bir mini bilgisayar satın almanın sınırlamaları netleştiğine göre, sizin için seçtiğimiz farklı seçenekleri göreceğiz.

NUC 9 I5 Hayalet Kanyon

NUC 9 I5 Ghost Canyon arkadan

Bununla Windows 10’lu çok güçlü bir mini bilgisayar arıyorsanız, bu derlemeye göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerle başlıyoruz. NUC 9 I5 Hayalet Kanyon. NUC ailesinin oyun oynamak için bir mini bilgisayar satın alma konusunda bir ölçüt olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle derlememizde en vitaminli modellerinden birkaçını göreceksiniz.

Bu canavar, güçlü bir ATI Radeon RTX 2080 grafik kartına ek olarak 64 GB RAM’den daha fazla veya daha az bir şey takmaz, böylece en sevdiğiniz oyunların keyfini büyük sorunlar yaşamadan çıkarabilirsiniz.

Sedatech Paketi Mini PC Evrimi

Sedatech Paketi Mini PC Evrimi

Sizlere önermek istediğimiz bir sonraki model ise sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir başka mini bilgisayar. Bu mini bilgisayarın diğer seçeneklere göre biraz daha büyük olduğu doğru ancak karşılığında oldukça sessiz olacak şekilde tasarlanmış bir modelle karşı karşıyayız. ek olarak Sedatech Pack Mini-PC Evolution, şüphesiz bir güce sahiptir. Tam bir başarı!

Mini PC Alry

Mini PC Alry

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de Alry’nin bu mini bilgisayarı. Performansının mükemmel olması için 16 GB RAM ve Intel Core i7 işlemciye sahip çok vitaminli bir model. Buna 4 GB’lık bir AMD Radeon RX Vega grafik kartı eklemeliyiz, bu da videoları işlemek veya video oyunlarının sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarmak için fazlasıyla yeterli.

HP Z2 Mini G5

HP Z2 Mini G5

Bu tür bir derlemede, HP Z2 Mini G5. Amerikan firması oyun dünyasında bir referans noktasıdır ve her bir gözeneklerinden kalite yayan mini PC’lere sahiptir. 32 GB RAM ve Intel i9 işlemcisi sayesinde Windows 10’lu bir mini bilgisayar alırken bu modelin başı çektiğini söylemek gerekirse.

Intel NUC 8I7HVKVA2

Intel NUC 8I7HVKVA2

Telaffuz edilemeyen bir isimle bu modeli önermek için NUC ailesine geri dönüyoruz. Herhangi bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli özelliğin yanı sıra, oturma odanızda daha önce hiç olmadığı gibi görünmesini sağlayacak bir tasarıma sahiptir.

Intel NUC 7I7BNKQ

Intel NUC 7I7BNKQ

Peki ya bu Intel NUC 7I7BNKQ. Bu durumda, en iyi performansın keyfini çıkarabilmeniz için Intel Core i7 işlemci ve 16 GB RAM’e ek olarak Windows 10’lu bir mini PC ile ilgileniyoruz. Smart TV’niz için mükemmel!

WEIDIAN mini bilgisayar

WEIDIAN mini bilgisayar

Bu WEIDIAN modeliyle güçlü bir model arıyorsanız, satın alabileceğiniz en iyi mini bilgisayarların bu derlemesiyle devam ediyoruz. Dahil olmak üzere her türlü bağlantı seçeneğini sunan bir ürün. dvi girişi, bu da onu bir monitöre bağlanmak için mükemmel bir model yapar.

MINIS FORUM mini bilgisayar

MİNİ FORUM

Sektördeki en prestijli firmalardan bir diğeri de MINIS FORUM. Ve bu durumda sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir mini bilgisayar önermek istiyoruz. Dahası, gerçek demonte fiyatını görmek.

HYSTOU Mini PC

HYSTOU Mini PC

Bu çizgilerin başında gelen resimde de görebileceğiniz gibi, birden fazla bağlantı seçeneği sunan bu mini bilgisayarı tavsiye etmek için üretici HYSTOU’ya gidiyoruz. Ayrıca 4K desteğine sahip olması, Smart TV’ye bağlanmak ve multimedya oynatıcı olarak kullanmak için mükemmeldir.

elma mac mini

elma mac mini

Bu derlemeyi Apple Mac Mini ile kapatıyoruz. Enfes bir tasarıma ve şüphesiz işlevselliğe sahip olduğu için şirketin hayranlarını ısırılan elma ile memnun edecek bir mini bilgisayar.

Topes de Gama’da ilk olarak Windows 10 yüklü Mini PC’ler: en iyi modelin nasıl seçileceği girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…