Windows 10’da bir videoyu MP4’e dönüştürme

Modern bilgisayarların çoğunda artık CD, DVD veya Blu-ray için disk sürücüleri bile bulunmasa da, bu onları kullananların veya bunlara ihtiyaç duyanların olmadığı ve aynı zamanda kullanmak isteyebileceklerin olmadığı anlamına gelmez. fiziksel video koleksiyonlarınızı dijital formata aktarınyerel bir kopya olarak, bulutta veya harici bir sürücüye.

Bu durumda ideal videoları MPEG-4’e veya daha yaygın olarak MP4 olarak bilinene dönüştürün. Video oynatabilen, aklınıza gelebilecek hemen hemen her cihazda ve işletim sisteminde yaygın olarak desteklenen bir multimedya kapsayıcı formatıdır ve bu günlerde diğer video formatlarını dönüştürmek oldukça kolaydır.

AVC ile bir videoyu dönüştürün

avc

Web’de çok sayıda üçüncü taraf video dönüştürme aracı bulabilecek olsanız da, bunların tümü ücretsiz değildir, önemli sınırlamalar olmaksızın veya reklam yazılımı içermez. Tüm bunları karşılayan iyi bir seçenek Any Video Converter veya HCV.

Videoları dönüştürmenize izin veren ve aralarında sayabileceğimiz birden çok giriş ve çıkış biçimini destekleyen basit, kullanımı kolay bir programdır. MP4, MPEG, VOB, WMV, H264, H265, MKV, AVI, MOV, FLV, DVR-MS, WEBM ve daha fazlası.

Windows 10'da şarkılar MP3'e nasıl dönüştürülür

Ayrıca kullanımı son derece kolaydır ve arayüz, desteklenen diller arasında İspanyolca’yı içerir. Bir videoyu dönüştürmek için en üstteki düğmeyle eklemeniz yeterlidir (yerel klasörlerinize göz atabilir veya hatta bir YouTube URL’si yapıştırabilirsiniz) ve ardından sağdaki menüden bir çıktı formatı seçin:

Çıkış Video Formatı

Burada MP4 formatının, onları çalmak istediğiniz cihaza bağlı olarak birden fazla “optimize edilmiş sürüm” olduğunu göreceksiniz. Gerçek şu ki, ister iPhone ister PS4 seçin, her şey yolunda gider, önemli olan .mp4 uzantısıdır. Bunun değiştirdiği tek şey çözünürlüktür ve bunu daha sonra manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Sağ alttaki menüden yapabilirsiniz temel ayarları ve çeşitli video parametrelerini ayarlayın. İlk şey, dosyanızı adlandırmak, çıktı klasörünü seçmek ve ayrıca video çözünürlüğünü ve kalitesini de seçebilirsiniz:

Çözünürlük Kalitesi

Ücretsiz sürüm 1080p’ye kadar seçim yapmanıza izin verir ve üç tür kaliteniz vardır: düşük, normal ve yüksek. Seçtiğiniz sayı ne kadar yüksek olursa dosya boyutu da o kadar büyük olur.

Video parametrelerinde, en iyi kalitede bir video istiyorsanız önemlidir. en az 256’nın üzerinde yüksek bir video bit hızı seçin. Ayrıca, saniye başına kare hızını ayarlayabilir ve mümkün olan en iyi kaliteyi elde etmek için her zaman en az 30’a ayarlamayı deneyebilirsiniz, ancak daha önce yüksek kaliteyi seçtiyseniz 60’a kadar ayarlamak mümkündür:

Video Parametreleri

Aynı şekilde video parametrelerini de değiştirebilir ve dosya listesinde altyazı ekleyip eklememeyi seçebilirsiniz. Her şeye karar verdiğinizde, “Şimdi Dönüştür” e tıklamanız ve işlemin bitmesini beklemeniz yeterlidir. Video ne kadar uzun ve kalite ne kadar yüksek olursa, o kadar uzun sürer.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/35/5c/a2/60016deb4bd22fc845/default-standard-180.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/26/3b/e2/60016fa84bd22fc84c/original/como-descargar-videos-de-las-redes-sociales-xtk-basics-bq.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10’da bir videoyu MP4’e dönüştürme aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…