Windows 10 ve macOS’ta WhatsApp Web ile adres defterine kişi eklemeden WhatsApp mesajları nasıl gönderilir

WhatsApp’ın en büyük sorunlarından biri, bir kişiyle sohbet başlatmak için, onu kişi listemize kaydetmemiz gerekiriOS veya Android’de. Ancak bu, WhatsApp’ın kendisi tarafından sağlanan, tarayıcıya aşağıdaki adresi girmek ve iletişim kurmamız gereken numaraya göre değiştirmek olan bir hile ile çözülür: “https://api.whatsapp.com/send?phone= 34666666666 ».

A) Evet, İspanya’da bir numaraya mesaj göndermek istersek, 666666666, önce gelen 34’ü bırakır ve gerisini seçilen numara ile tamamlardık.. Kullanışlıdır ve hem mobilde hem de masaüstünde çalışır, ancak adresi hatırlamak zor olabilir. Bu nedenle, genel olarak süreci iyileştirmenize yardımcı olabilecek başka bir yöntemle sizi baş başa bırakacağız.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1b/45/24/5fff1bb24bd22fa01d/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/70/73/03/5fff1bad3bef078427/orijinal/whatsapp-vs-signal-vs-telegram.jpeg»}

Mesajı göndermenin en doğrudan yolu «Wa.me»

Yukarıda saydığımız yöntem her zaman işe yarar ama dediğimiz gibi adresi kaydetmemiz gerektiği gibi bir sorunu var çünkü normalde ezbere hatırlıyoruz. Bu nedenle WhatsApp daha kolay bir yol düşündü ve kişileri adres defterine eklemeden mesaj göndermek artık bu adresin arkasına numarayı yazmak kadar basit: http://wa.me/.

Bu nedenle, İspanyolca 666666666 numarasına mesaj göndermek için « girmemiz gerekir.http://wa.me/34666666666» tarayıcımızın, mobil veya masaüstünün adres çubuğunda. Bizim durumumuzda, WhatsApp Desktop’ın kurulu olması, masaüstü uygulamasını açar ve “https://api.whatsapp.com/send?phone=34666666666” yöntemiyle karşılaştırıldığında, wa.me yöntemi bir başlatmamıza izin vermez. WhatsAppWeb’de konuşma. Yani ya WhatsApp Masaüstü kullanıyoruz ya da akıllı telefona gitmemiz gerekecek.

Bunlar, WhatsApp Web veya masaüstü WhatsApp uygulamasını kullanma arasındaki farklardır.

Bu sayede gündemimiz çok daha temiz olacaktır., tek bir kişi için düzinelerce kişi eklemek zorunda kalmadan. İPhone için böyle bir şeyle ilgileniyorsak, Kısayollar otomasyonu ile de mümkündür. Yalnızca bu kısayolu edinmeniz gerekecek, bu kısayol kullanıldığında bize ulaşılacak numarayı soracaktır. ve işte.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10 ve macOS’ta WhatsApp Web ile adres defterine kişi eklemeden WhatsApp mesajları nasıl gönderilir aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…