Windows 10, renkli klasörleri piyasaya sürüyor: Yeni Insider Programının Oluşturulması’nda şimdi böyle görünüyor

Microsoft, Insider Programının parçası olan kullanıcılar için güncellemeler konusunda yol haritasına devam ediyor ve şimdi Yapı 21343.100’ün sırası. Her şeyden önce estetik bir değişimin öne çıktığı, farklı yenilikler ve iyileştirmeler getiren bir derleme: klasörler renk değiştirir.

Geleneksel olarak, Windows’u oluşturan klasörler zamanın başlangıcından beri pastel sarı renktedir. Daha önce gördüğümüz gibi özelleştirilebilen ancak üçüncü taraf uygulamaları kullanan klasörler. Şimdi, renkler klasörlere geliyor herhangi bir ek kurulum yapmak zorunda kalmadan.

Daha fazla özelleştirme yeteneği

21343.100 İnşa Et

Insider Programının bir parçasıysanız ve Build 21343.100’ü yüklediyseniz, bulacağınız yeniliklerden biri şudur: şimdi klasörler farklı renklere sahip olabilir ve şimdiye kadar kullandığımız sarı ile sınırlı değiller.

{«videoId»:»x7zrujg»,»autoplay»:true,»title»:»Yedekleme 3 – 2 – 1, verilerinizi güvende tutmanın kesin yöntemi»}

Yaptığı şey bir değişiklik kullanıcının farklı klasörleri ayırt edebilmesi daha kolayörneğin buluttaki Google Drive’da yapabileceğimiz bir şey.

Bu adımları izleyerek Windows 10'da klasörlerinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Klasörler, kişiselleştirmeyi artırmanın ilk adımıdır, ancak Microsoft hala yeni simgeleri işletim sistemine getirmek için çalışmaktadır ve bu nedenle, Dosya Gezgini’nde kullanılan ve artık aşağıdaki gibi klasörlere ulaşan sistem simgelerinin çoğunu güncellediler. Masaüstü, Belgeler, İndirilenler, Resimler ve Geri Dönüşüm Kutusu.

tasarımlar

Ayrıca, güncellemeden sonra uyarıyorlar, Hızlı Erişim’e sabitlenmiş özel klasörler kaybolacak. Redmond, “Bu sürüme güncelleme yapmadan önce bunları not alabilir veya biz onları düzeltene kadar güncellemeleri duraklatabilirsiniz” uyarısı geldi.

üzerinden | windows-blog

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10, renkli klasörleri piyasaya sürüyor: Yeni Insider Programının Oluşturulması’nda şimdi böyle görünüyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…