Windows 10 Pro’yu en iyi fiyata satın almak ister misiniz? Bu tekliflere bakın

Bahar çok yakın ve güzel havayı kutlamak için ucuz Windows ve Office lisanslarını dağıtarak işletim sistemimizin ve ofis paketimizin keyfini en iyi fiyata çıkarmaktan daha iyi ne olabilir. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız için yasal bir lisans satın almakla ilgileniyorsanız, Windows 10 veya Office paketi olsun, hepsine çok dikkat edin. G2Deal’de Windows ve Office lisanslarıyla ilgili teklifler bahar için ve çok para biriktirin.

“RD18” indirim koduyla bahar fırsatları

Resmi G2Deal web sitesinde, hem Ev hem de Pro sürümlerinde ve Enterprise sürümünde Windows için çok sayıda lisans bulabiliriz. Ayrıca, gerçekten ucuz Office 2016 ve Office 2019 lisansları da satın alabiliriz. RedesZone’da, bu web sitesinin ucuz lisans satın almak için en iyilerden biri olduğunu zaten açıkladık, çünkü etkinleştirirken bizim için çalışmaması durumunda bir garantimiz olacak, ayrıca lisans bize çok hızlı bir şekilde sağlanacak ve onların e-posta desteği çok iyi. Ardından, lisanslar ve fiyatlarıyla ilgili tüm tekliflere sahipsiniz, ancak en iyi fiyatı almak istiyorsanız RD18 indirim kodunu uygulamanız gerekiyor. Aşağıda göreceğiniz fiyatlar bu RD18 kodu uygulanmış haldedir.

“RD18” indirim koduna sahip Windows 10 lisanslarında teklifler

Home, Pro veya Enterprise sürümü olsun, Windows 10 lisansı satın alacaksanız en iyi indirimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. “RD18” indirim kodunu uygulamazsanız daha pahalı olacağını unutmamalıyız.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz fiyat indirimsizdir, indirim kuponu uygulandığında otomatik olarak 13,43 € olacaktır.

Office 2016 ve Office 2019, “RD18” koduyla sunuluyor

Mükemmel ofis paketi Microsoft Office’i satın alacaksanız, hem Microsoft Office 2016 sürümü hem de Microsoft Office 2019 için farklı teklifler olduğunu bilmelisiniz. Aşağıda, size RD18 ile tüm son fiyatları sunuyoruz. kupon uygulandı.

“RD18” kodlu Windows 10 Home ve Pro + Office 2016 ve 2019 paketleri

Microsoft, Windows ve Office’in tam paketini farklı sürümlerinde satın alacaksanız, G2Deal bize biraz tasarruf edeceğimiz bazı paketler sunuyor. Tabii ki, tüm fiyatlar zaten uygulanan “RD18” indirim koduyla.

«RD18» kodunu size daha önce vermiş olduğumuz tüm lisanslarda istediğimiz kadar kullanabiliriz. Toplamda %18 indirime sahip olmak için bu kodu uygulamanız çok önemlidir.

Microsoft’tan Windows ve Office’i indirin ve kolayca etkinleştirin

Microsoft, Microsoft Windows 10’un ve ayrıca Office’in farklı sürümlerinin ISO görüntülerinin indirilmesine izin verir. Hem Windows’u hem de Office’i doğrudan şu bağlantılardan indirebilirsiniz:

İşletim sistemi lisans anahtarı girmeden indirilip kurulduktan sonra “Ayarlar / Güncelleme ve güvenlik / Aktivasyon» ve burada G2Deal’de satın almış olduğumuz lisans anahtarını girmek için adımları takip edeceğiz, basit anahtar kurulum sihirbazını takip etmek gerekiyor.

Bu lisansların yasal olup olmadığı, evet, tamamen yasal OEM lisansları olup olmadığı, 2012’den beri AB’de izin verilen bir uygulamadır. Diğer bir yaygın soru ise, bu lisansların bir yıl veya daha uzun süre sonra sona eriyorsa, cevap hayırdır. , bu lisansların süresi dolmaz, kalıcıdır.

Windows 10 Pro’yu en iyi fiyata satın almakla ilgileniyor musunuz? RedesZone’da yayınlanan bu tekliflere bakın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…