Windows 10 Pro lisansınızı şimdi 7,40 € karşılığında GoDeal24’ten satın alın

Windows 10 Pro için çok ucuz bir lisans satın almak ister misiniz? Bugün ve bu hafta boyunca, Windows 10 Pro’yu yalnızca 7,40 Euro’ya satın alma fırsatına sahip olacağız. Windows ve Office lisanslarında yeni bahar teklifleri. Bu yeni teklifler sayesinde farklı sürümlerde (Home, Pro ve Enterprise) Windows 10 işletim sistemini gerçekten rekabetçi bir fiyata satın alabileceğiz ve Microsoft Office’i de çok ucuza satın alabileceğiz. Bugün RedesZone’da size GoDeal24’te sunduğumuz tüm teklifleri ve indirimleri göstereceğiz.

İlkbahar için Windows 10 ve Office fırsatları

Bilgisayarınızda hala Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi var ve henüz yükseltme yapmadınız mı? Bu lisansların harika fiyatı sayesinde, işletim sisteminizi 8 Euro’dan daha düşük bir fiyata kurabilir ve tamamen yasal hale getirebilirsiniz, özellikle Windows 10 Pro’yu yalnızca 7,40 Euro’ya satın alabilirsiniz, gerçek bir pazarlık. Aşağıda, farklı Microsoft Windows lisanslarının tüm son fiyatlarını görebilirsiniz, çok önemli bir ayrıntı, tüm bu tekliflere erişmek için çok önemlidir. indirim kuponu «VC50» uygulayın.

Tüm bu lisansları indirim kuponu kullanarak satın alabiliriz, aksi takdirde normal fiyattan yani tam iki katı fiyattan satın alırsınız. Bu indirim kuponu sınırsızdır, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca, Windows için elimizde bulunan tüm lisansların herhangi bir süre sonu veya herhangi bir türü yoktur.

Office içeren tüm paketler %62 indirimli

Windows 10 ve Office paketleri satın almakla ilgileniyorsanız, şanslısınız çünkü VC62 indirim kuponunu uygularsanız ilk fiyat üzerinden %62 indirim alabilirsiniz. Yalnızca bir Microsoft Office 2016 veya Office 2019 lisansı satın almakla ilgileniyorsanız, alışveriş sepetinize “VC62” kodunu uygulayarak da aynı indirimden yararlanabilirsiniz.

%55 indirimle lisans satın alın

GoDeal24’ün resmi web sitesinde, Microsoft’tan başka lisanslar satın alma olanağımız var. uygulamanız gerekir indirim kuponu «VC55» böylece aşağıda detaylandırdığımız tüm fiyatları alırsınız:

Resmi Microsoft web sitesinde Windows ve Office’i indirin

Resmi Microsoft web sitesinden, şirketin bize sağladığı farklı ISO görüntüleri ile tüm yazılımları kolayca indirebilirsiniz. Windows 10, Office 2016 ve Office 2019’un ISO’sunu indirebiliriz. Aşağıda tüm indirme bağlantılarını görebilirsiniz:

Resmi GoDeal24 web sitesinde hem Microsoft Windows 10 hem de Office için çok sayıda OEM lisansı satın alabileceğinizi hatırlatırız. Tamamen yasaldırlar ve herhangi bir kullanım veya son kullanma sınırı yoktur. Bu lisansların bir tür sona erme süresi olup olmadığını soran bazı e-postalar aldık ve hayır, belirli bir süre sonra süreleri dolmaz, Windows veya Office için herhangi bir lisans gibi sınırsızdır. Herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan şu e-posta adresinden onlarla iletişime geçebilirsiniz: service@godeal24.com.

Bu ucuz Microsoft lisanslarıyla, bilgisayarınızda yasal olan her şeye sahip olmaktan çok tasarruf edeceğinizi umuyoruz.

Windows 10 Pro lisansınızı GoDeal24’te 7,40 € karşılığında satın alın makalesi RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…