Windows 10 PC Windows 10'da ByteFence programı nasıl kaldırılır?  - Toplam eleme Her zaman net olmalıyız, bir programa sahip olmak…

Windows 10 PC Windows 10’da ByteFence programı nasıl kaldırılır? – Toplam eleme Her zaman net olmalıyız, bir programa sahip olmak…

Diğerlerinin yanı sıra virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımları tespit etmemize yardımcı olan bir programa sahip olduğumuz konusunda her zaman net olmalıyız. bilgisayarımızda çok önemlidir, çünkü her zaman saldırı altında olacağız, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve bu durumlar için mevcut diğer seçeneklerin kullanımı, her zaman yüklenmesi gereken şeydir, tabiri caizse kendimizi savunmamıza yardımcı olan bir şeydir. Windows 10’un da payına güvensek de, Her zaman yardımcı olabilecek kötü amaçlı yazılımdan koruma hizmeti yürütülebilir.

Bilgisayarımızın güvenliğini sağlamak ve korumak için aldığımız bu hizmetler bize fayda sağlamak yerine bazen daha fazla zarar verin ve ByteFence Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma programında durum böyle görünüyor, ve kurulduğunda daha önce hiç yüklemediğimiz programlardan kötü amaçlı yazılım uyarıları vermeye başladığı çok kötü bir işaret olduğu biliniyor zaten kurduğumuz bazı programların ayarlarını da değiştiriyor, bu doğru olur. Truva atı, bu nedenle, onu kaldırmak zorlaşıyor. Bu yazıda size bunu nasıl etkili bir şekilde yapacağınızı göstereceğiz.

her zaman dikkatli olmalısın

Bu programı bilgisayarınızdan kaldırmak için hangi adımları izlemelisiniz?

Windows 10’da programları kaldırmak için çok iyi olan birkaç yöntem vardır; ByteFence’den etkili bir şekilde kurtulmak ve bu programı resmi web sitesinden indirip yükleseniz bile çok can sıkıcı olabilir, inanılmaz görünüyor, ancak bu doğru, aynı zamanda kaldırması da çok zahmetli hale geliyor. Bu nedenle, ne elde edeceğimizden emin olmak için önce bir programı kökeni de dahil olmak üzere araştırmalıyız.

Söz konusu programı kaldırmaya devam ettiğimizde, Windows programları, hizmetleri veya uygulamaları listesinde görünmediğini fark ettik., o zaman bunun için geleneksel yöntemlerin dışında onu ortadan kaldırmak için başka yöntemler yapmak gerekir. Bazı durumlarda, bu işlemi yapmak için üçüncü taraf programları yüklemek gerekir.

ayarlardan

Kaldırmak için Microsoft Windows 10’daki sistem ayarlarından, İlk şey Başlat’a gitmek, buradan Ayarlar’da bulunuyoruz, dişli çarkın en üstünde, şimdi Uygulamalar bölümündeyiz, ardından bir açılır pencere görünecektir, sağ tarafta kurulu uygulamaların listesi neredeburadan sadece ByteFence programını bulmamız, onu seçmemiz ve Kaldır’a basmamız gerekiyor.

Bu şekilde bu programdan kurtulacağız. Bir programın ne yaptığını ve orijinal olarak ne için tasarlandığını bilmek her zaman iyidir.Bu durumda, kötü amaçlı yazılımdan korumanın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını ve bir virüsten koruma yazılımından nasıl farklı olduğunu bilmek için iyice araştırın. Bu şekilde, tüm bunlar bize neye ihtiyacımız olduğuna dair net bir fikir verecektir.

Komut satırı ile

Bu yöntem için tuşuna basarak Execute’u açmalıyız. (Windows + R) aynı anda, ardından CMD yazın ve bir terminal açılacak, bunda aşağıdaki “wmic” i kopyalıyoruz, ardından enter tuşuna basıyoruz, ardından sonraki satırda “product get name” kopyalıyoruz. Bundan sonra, kurulu programların tüm adlarını içeren bir liste görünür, yalnızca ByteFence birini bulmak için kalır, şimdi aşağıdaki “ürün burada name= (ByteFence veya atanan ad) çağrı kaldırma” öğesini kopyalayın ve enter tuşuna basın ve ardından harfi ekleyin Onaylamak için “Y” ve hepsi bu olacak.

powershell programları kaldırmak için iyi bir araç

PowerShell’i kullanma

İşletim sistemi durumunda Microsoft Windows 10, PowerShell’imiz var istenmeyen programları kaldırmada çok yardımcı olur. Devam etmek için başlat arama motorunda Windows PowerShell’i kopyalayarak programı açmalısınız ve bu yapıldıktan sonra yönetici izinleriyle açmak için sağ tıklayın, kabul ediyorsunuz.

Görüntülenen mavi ekranda aşağıdakileri kopyalayın “get-appxpackage | adı seçin, paket tam adı”girin, bu şekilde kurulu tüm programların tüm adları oluşturulacak, ByteFence’i tanımlayın ve ardından “remove-appxpackage ” öğesini kopyalayın ve ardından enter tuşuna basın ve son olarak kaldırılacaktır.

ByteFence neden bilgisayarınızdan tamamen kaldırılmadı ve bu konuda ne yapılmalı?

Yukarıda belirtilen işlemleri yaptıktan sonra sorun yaşamaya devam etmeniz durumunda; yapman gereken, bulunduğu klasörleri aramakkurulum sırasında ve onu ortadan kaldırmaya devam edin, ancak bu yöntemleri uyguladıktan sonra tekrar çalıştırılmaması yeterli olacaktır, ancak aynı şekilde klasörlerinin tüm izlerini silmeniz gerekir.