Windows 10 oturum açma ekranı otomatik olarak Bing’den en iyi görüntülerle nasıl özelleştirilir

Windows 10 tarafından sunulan birçok özelleştirme olanağı arasında bunlardan biri, ana ekranı özelleştirme yeteneği sistemin Bing’den aldığı görüntülerle. Bu görüntülerin varsayılan olarak görünenlerin yerini aldığı bir seçenek.

Bu Windows özellikli görüntüleri etkinleştirmek için Spotlight olarak da bilinen bir sistem, sadece bir seçeneği etkinleştirmeniz gerekiyor Windows 10 ayarlar menüsü tarafından sunulanlar içinde ve burada hangi seçeneği etkinleştirmeniz gerektiğini açıklayacağız.

Her gün bir görüntü

Arka fon

Bing’in duvar kağıtları güzellikleriyle öne çıkıyor ve aslında o günlerde, PC’nin duvar kağıdının her gün farklı bir Bing duvar kağıdıyla çakışacak şekilde nasıl yapılandırılabileceğini gördük. Şimdi Bu seçeneği ana ekrana taşıyoruz.

{«videoId»:»x7zverb»,»autoplay»:true,»title»:»WINDOWS 10 BAŞLATILMAZSA 7 ÇÖZÜM (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

Bunu başarmak için tek yapmamız gereken menüye erişmek “Ayar” ekranın sol alt kısmında bulunan ve bakacağımız tüm seçenekler arasında “Kişiselleştirme”üzerine tıklayacağız.

1

Eksiksiz Kılavuz: Windows 10 Başlangıç ​​Kullanıcı Adınızı, Profil Resminizi ve Parolanızı Nasıl Değiştirirsiniz

bölüm içinde “Kişiselleştirme” sol sütuna bakıp sekmeyi işaretliyoruz “Kilit ekranı” sunduğu seçeneklere erişmek için bölümle ilgileniyoruz “Arka fon”. Bu genellikle varsayılan olarak seçenekle tanımlanır “Resim”.

2

üzerine tıklayarak “Resim” diğer iki seçenekle birlikte bir seçici görüntülenir: “Sunum” ve “Windows Öne Çıkan İçerik” bizi ilgilendiren budur.

Üç

İkincisini “Windows Öne Çıkan İçerik” olarak işaretliyoruz. ve Windows 10’da bilgisayarı yeniden başlatmaya veya giriş ekranına dönmeye çalışıyoruz.

dört

Şimdi her zaman ortaya çıkan fotoğrafın nasıl göründüğünü göreceğiz. Bing görüntüleri ile değiştirildi sürece müdahale etmemize gerek kalmadan manzaralara, doğaya veya diğer içerik türlerine dayalıdır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10 oturum açma ekranı otomatik olarak Bing’den en iyi görüntülerle nasıl özelleştirilir aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…