Windows 10 ISO’yu ücretsiz indirmenin dört yolu

Sistemin önceki bir sürümüne sahip bir bilgisayardan doğrudan Windows 10’a güncelleme yapmayacaksanız, işletim sistemini sıfırdan yükleyebilmek için şunları yapmanız gerekecektir: bir iso görüntüsü indir.

Bunu yapmak için, Microsoft’un size sunduğu ve oldukça basit ve eksiksiz olan aynı resmi çözümlerden, bazı durumlarda sizin için daha da rahat olabilecek bazı üçüncü taraf seçeneklerine kadar birden çok seçeneğiniz var. bir ISO indirin ve Windows 10 ile bir önyükleme diski oluşturun.

microsoft aracı

ISO Windows 10'u indirin

Çoğu durumda en belirgin çözüm, Microsoft medya oluşturma aracı. Buradan indirebilirsiniz ve Windows 10’a yükseltmek, Windows 10’u başka bir bilgisayara yüklemek için bir USB önyüklenebilir medya oluşturmak veya sadece ISO’yu indirmek isteyip istemediğinize dair süreç boyunca size yol gösterecektir.

Tek yapmanız gereken .exe dosyasını çalıştırmak ve size ne yapmak istediğinizi sorduğunda “Kurulum medyası oluştur«, ardından Windows 10’un dilini, mimarisini ve sürümünü seçin ve sonunda « seçeneğini işaretleyinISO dosyası» görüntüyü kaydetmek için bir klasör seçme.

rufus

rufus

Üçüncü taraf seçeneği, kullanılan ünlü Rufus aracını kullanmaktır. önyüklenebilir USB sürücüler oluşturun çeşitli işletim sistemleri kurmak için. Rufus, buna ek olarak, birçok Linux dağıtımını ve ayrıca Windows’un çeşitli sürümlerini doğrudan indirme seçeneği sunar.

Bu yöntemle Rufus’u indirip çalıştırmanız yeterlidir, “Seç” yazan düğmeye tıklayın ve “İndirmek«. “İndir”e tıkladığınızda, ISO görüntüsünü indirmek için Windows sürümlerini sunan yeni bir pencere açılacak ve ardından bir Windows 10 USB önyükleme diski oluşturabilirsiniz.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5e/dc/72/6010bea83bef07813a/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

heidoc

Windows 10 İzo

Daha da ayrıntılı bir seçenek, tüm resmi Windows ve Office ISO’larını indirmek için HeiDoc aracıdır. HeiDoc bunları doğrudan Microsoft sunucularından indirir ve size yalnızca en son kararlı sürümü değil, Windows 10’un birden çok sürümünü sunar.

Ana avantajı, yalnızca en son Windows 10 güncellemesini değil, çok çeşitli yapı ve sistem sürümlerine sahip olmasıdır.Çince sürümlerini bile indirmenize izin verir.

Windows 10 ile Android entegrasyonundan yararlanmıyorsanız, kaçırdığınız her şey bu.

resmi web sitesi

Microsoft web sitesi

Bir Windows PC’ye erişiminiz olmadığını ve bu araçları kullanamadığınızı veya herhangi bir nedenle medya oluşturma aracını indirmek istemediğinizi varsayarsak, Windows 10’u doğrudan Microsoft’un web sitesinden indirmek hala mümkündür.

yapman gereken tek şey tarayıcının kullanıcı aracısını, Windows dışı başka bir sistem kullandığınıza inanacak şekilde değiştirin ve Medya Oluşturma Aracı yerine ISO’yu indirmeyi teklif edin.

Bu bağlantıyı herhangi bir tarayıcıdan girin ve klavye kısayoluna basın CTRL + ÜST KRKT + I geliştirici araçlarını açmak için Yukarıdaki açılır menüden cihazı değiştirin ve iPad’i seçin. Sayfayı yenileyin ve işte.

Kapak Resmi | duvar kağıdı merkezi

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10 ISO’yu ücretsiz indirmenin dört yolu aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…