Windows 10 için Translator kullanıyorsanız avantajlardan yararlanın: bugün Microsoft, Microsoft Store’dan kaldırıyor

Çarpıcı bir hareket, Microsoft’un az önce duyurduğu, o gün Windows 10 Mobile için Microsoft Translator’ı bıraktıktan sonra, şimdi aynı şeyi Windows 10’a özel uygulama ile yapıyor. (hala) uygulama mağazasından indirilebilir.

Microsoft, Windows 10 için Translator’ın Microsoft Store’da son saatlerini yaşadığını duyurdu. Bugünden itibaren Microsoft Store’dan indirmek mümkün olmayacak ve çalışmaya devam edecek olsa da, artık herhangi bir destek almayacak.

Bugün son gün

Uygulamalar 62259 9007199266246183 85592ec9 E637 4849 9b86 D2dd5307e82a

Bugün, 8 Nisan 2021’den itibaren, artık Microsoft Mağazasından Microsoft Translator’ı indiremeyeceksiniz. Ancak, Windows 10’da zaten kullanıyorsanız, kullanmaya devam edebileceksiniz. Güncellemeler veya teknik destek almayacaksınız.. Ayrıca, bu kesinti, Microsoft Translator kullanan uygulamaları etkilemez.

{«videoId»:»x8007gg»,»autoplay»:true,»title»:»İki dili konuşmak sizi böyle değiştirir: iki dillinin beyni»}

Bu hareket, yalnızca Windows 10 için Translator sürümünü etkiler, ancak iOS, Android ve web’de bulunan sürümler için değil. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarına ve Bing’e entegre edilecektir.

Böylece Windows 10'da üçüncü taraf uygulamalar olmadan ve yalnızca bir fare tıklamasıyla sözcükleri veya tümcecikleri çevirebilirsiniz.

Microsoft’un bu uygulamayla yaptığı hamle sürpriz olmamalı. Belki Güçlü rakipleri olan bir uygulamada kaynakları boşa harcamayın ve bu aynı zamanda diğer alternatiflerde olduğu gibi web versiyonunda da mevcuttur. Windows 10’un üçüncü taraf uygulamaları kullanmak zorunda kalmadan kelimeleri veya cümleleri çevirmek için nasıl kullanılabileceğini bile gördük.

Çevirmen

  • Geliştirici: Microsoft şirketi
  • Şu adresten indirin: Microsoft Mağazası
  • Fiyat: Özgür
  • Kategori: üretkenlik

üzerinden | MSPU

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10 için Translator kullanıyorsanız avantajlardan yararlanın: bugün Microsoft, Microsoft Store’dan kaldırıyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…