Windows 10 için en son toplu güncelleştirmeyi yükleyin ve Dosya Gezgini’nizin performansını iyileştirin

Windows 10’un sürekli olarak aldığı olağan zorunlu güvenlik yamalarının aksine, genellikle daha büyük olan ve daha fazla hatayı düzelten toplu güncellemeler, genellikle kullanıcı tarafından Windows Update’ten indirilip kurulmaları gerekir..

Bunlardan en sonuncusu, yazıcı sorunu için feci yama dizisinin neden olduğu dramalardan kaçınmak için yakın zamana kadar isteğe bağlı bir indirme olarak önizlemede olan KB5000842’dir. KB5000842 yaması, 2004 veya 21H1 sürümünü çalıştıran tüm Windows 10 kullanıcıları için mevcutturve kesinlikle yüklemenizi öneririz.

Windows Gezgini ile ilgili sorunlara veda edin ve klasik Edge’e elveda

Toplu Güncelleştirme Windows 10

Yama, size isteğe bağlı bir kalite güncellemesi veya Windows 10 Mart için toplu güncelleme olarak sunulacak. Bu yamanın çözdüğü en alakalı sorunlardan biri, Kasım 2019 güncellemesinin Windows Gezgini’nde neden olduğu sorunlarevet, bunca zaman beklemek zorunda kaldı.

Sorun, yerel dosya araması yaparken Dosya Gezgini’nin yanıt vermemesine neden oldu. Sonuçları tarih, boyut veya en son değiştirilme özelliğini kullanarak filtrelemeye çalıştıysanız, yalnızca askıda kaldı..

Windows 10'un son derece yararlı bulabileceğiniz az bilinen 9 özelliği

Buna ek olarak Microsoft, bir bellek sızıntısı hatasının neden olduğu Explorer.exe performans sorunlarını da düzeltti. Explorer penceresinin yanıt vermeyi durdurmasına ve daha fazla sistem kaynağı tüketmesine neden olabilir.

Bu güncelleme ayrıca, uzun zaman önce Chromium tabanlı yeni sürümle değiştirilmiş olmasına rağmen, hala sistemde gizli kalan eski klasik Microsoft Edge’i gömüyor. Bu yama ile kesinlikle kaldırılmıştır.

{«videoId»:»x80fgm1″,»autoplay»:true,»title»:»PC’nizi WINDOWS 7’den WINDOWS 10″a ÜCRETSİZ YÜKSELTME”}

Kapak Resmi | Nayam Amarshe – WallpaperHub

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Windows 10 için en son toplu güncelleştirmeyi yükleyin ve Dosya Gezgini’nizin performansını iyileştirin aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…