Windows 10 21H2’yi denemek ister misiniz? Bu yeni ISO Insider Dev’i indirin

Bu sabah size Windows 10’un yeni yapı 21354’ünün piyasaya sürülmesinden bahsettik. Bu, Insider Dev kullanıcıları için işletim sisteminin yeni sürümüdür ve yavaş yavaş işletim sisteminin sonbahar güncellemesi olan 21H2’yi de şekillendirmektedir. olarak bilinir Güneş Vadisi. Windows’un bu yeni sürümü, en büyük güncellemelerden biri olarak, sistem genelinde değişiklikler ve yeni özelliklerle dolu olarak gelecek. Ve denemeden önce beklememiz tavsiye edilse de, eğer sabırsızsak, bu yeni güncelleme sayesinde bu yeni güncelleme ile ilk temasımız olabilir. yeni ISO görüntüsü SO’nun.

İşletim sisteminin önceki sürümlerinde alışılagelmişin aksine, Windows 10’un piyasaya sürülmesi ile Microsoft, sistemi herkes için çok daha erişilebilir hale getirdi. Şirket, sunucularından tamamen ücretsiz olarak resmi bir Windows 10 ISO indirmemize izin veriyor. Bu görüntü sayesinde herkes işletim sistemini güvenle kurabilir ve ilgili lisansı ile etkinleştirebilir. Hatta risk almaktan kaçınmak için Windows’un eski sürümlerini resmi sunuculardan indirmenin püf noktaları bile var.

resmine ek olarak son sürüm, Microsoft, Insider programına kayıtlı kullanıcıların işletim sisteminin en son test yapılarının görüntülerini indirmelerine izin verir. Bu görseller, en sabırsız kullanıcıların işletim sisteminin yeni özelliklerini test edebilmeleri ve şirketlerin yeni sürüm gelmeden önce her şeyin doğru çalışması için altyapılarını hazırlayabilmeleri için tasarlanmıştır.

En son Windows 10 Insider Dev ISO’yu indirin

için yeni ISO görüntüsü Windows 10 21H2 yapı 21354 Microsoft sunucularında zaten mevcut ve bu bağlantıdan ücretsiz olarak indirebiliriz. İndirmek için yapmamız gereken ilk şey, Microsoft Hesabımızla oturum açmak ve Insider programının bir parçası olmayı kabul etmektir. Bu seçenek hakkında endişelenmemeliyiz, çünkü bu web sitesinden Insider olsak bile bilgisayarımızın hiçbir yapılandırması değişmeyecektir.

İçeri girdikten sonra, altta “Baskı seç” adlı bir bölüm bulabiliriz. Burada Windows sürümlerinin listesini açacağız ve «Windows 10 İçeriden Önizleme (Dev Kanalı) – 21354 Oluştur«. Ayrıca ISO’yu indirmek istediğimiz dili de seçeceğiz (İspanyolca seçme imkanıyla).

Windows 10 Insider Önizlemesi (Dev Kanalı) - 21354 Oluştur

Microsoft web sitesi, biri 32 bit sürüm ve diğeri 64 bit sürüm için olmak üzere iki geçici bağlantı oluşturacaktır. İstediğimiz sürümü (tercihen 64 bit sürümü) indiriyoruz ve hepsi bu. İndirme hızı genellikle yavaştır, bu yüzden sakince bitmesini beklememiz gerekecek.

Bilgisayarıma kurmalı mıyım?

Kendinize bu soruyu sorarsanız, cevap hayır. Windows’un içeriden öğrenen yapıları kararsız sürümler evet veya evet, bazı özelliklerin veya programların düzgün çalışmamasına neden olabilecek ciddi hatalara sahip olduklarını. Hatta tüm işletim sistemini kullanmamızı engelleyebilir ve önleyebilirler.

Windows 10 Insider, özellikle Dev kanalı, hiçbir zaman bir iş bilgisayarı için değil, yalnızca ortamları test etmek için tasarlanmıştır. Yani ya bu testler için özel bir PC’miz veya dizüstü bilgisayarımız var ya da bu sürümü bir bilgisayara yükleyebiliriz. VirtualBox ile sanal makine veya VMware.

Bu şekilde, işletim sisteminin Insider sürümlerinden birinde bir şeyin olması gerektiği gibi çalışmaması durumunda bilgisayarımızı kullanılamaz halde bırakmayacağız.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…