WiFi 6 ile uyumlu: Orange’ın fiber müşterilerine getireceği yeni yönlendiriciler bunlar

Orange operatörü Orange, yeni bir fiber ve futbol tarifesini piyasaya sürdü ve paralel olarak, genellikle abonelerinin evlerine kurdukları yeni Wi-Fi yönlendiricilerini sunma fırsatını yakaladı. gibi iki model Livebox 6 ve Livebox 6+ Livebox +’ın yerini almak için gelenler.

Şu anda Orange, kullanıcıları arasında zaten klasik olan ve çoğunuzun evinde sahip olacağı Livebox+ gibi bir model dağıtıyor. Şimdi, iki yeni model zamanla çakışacak şekilde geliyor. premium fiber yakınsayan 600 Mb ve 1 Gb sunar. Şimdi tanıdığımız iki model.

WiFi6 Uyumlu

Canlı kutu 6

Ve isimlerinden de tahmin edebileceğimiz gibi, bu iki yönlendirici WiFi 6 teknolojisi için destek sunarak karakterize edilir, böylece tarama hızını ve kalabalık ortamlarda performansı artırır ve yeterli sayıda bağlı cihazımız varsa ağ yönetimi.

Operatörünüzün size verdiği yönlendiriciler bu kadar kötü (veya iyi) (2020)

Bu iki yeni yönlendirici bir tuhaflıkla geliyor ve işte bu dik kalmalı Orange’a göre, “dahili antenlerin düzgün çalışması ve ekipmanın optimum şekilde soğutulması” için, Ayrıca, PC’ler için bazı kablosuz kartların güncellenmiş sürücülere sahip olması gerektiği konusunda uyarıyorlar, çünkü bazen ağ Wi’yi algılamadıkları durumlar olabilir. -Fi 6

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/79/89/42/600b0a5f4bd22f960c/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/61/7b/13/600551443bef070e28/original/miniatura-wifi-6-asi-van-a-improve-las-redes-inalambricas.jpeg»}

Bunlar, 512MB NAND FLASH bellek ve 512MB DDRAM tarafından desteklenen 1.5 GHz çift çekirdekli ARMv8 B53 işlemcinin içine gizlenen iki modeldir. Dört RJ45 Gigabit Ethernet (GE) LAN bağlantı noktası, sabit telefon için iki RJ11 (FXS) bağlantı noktası ve yüksek güçlü (1A) USB 3.0 ana bağlantı noktası (tip A) içerir. Wi-Fi 6 sunar 4.8 Gbps’ye kadar 5GHz bantları ve 860 Mbps’ye kadar 2.4GHz bantları ile uyumlu.

Söylemeye gerek yok, gerekirse, bu modellerin tüm potansiyelinden ve WiFi 6 standardından yararlanmak için, uyumlu cihazlarımız olmalıtelefon, bilgisayar, televizyon vb. olup olmadığı ve genel olarak kablo olmadan bağlanan herhangi bir cihaz.

Fiyat ve müsaitlik

WiFi 6 yönlendiriciler olacak sadece yeni fiber kayıtları için mevcuttur. Livebox 6 söz konusu olduğunda, bu doğrudan fibere sahip müşteriler için, Livebox 6+ ise dolaylı fibere sahip müşteriler için tasarlanmıştır.

üzerinden | Portakal

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler WiFi 6 ile uyumlu: Orange’ın fiber müşterilerine getireceği yeni yönlendiriciler bunlar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos