WhatsApp'ın Telegram'ı geçmek için eksik olduğu 5 işlev

WhatsApp’ın Telegram’ı geçmek için eksik olduğu 5 işlev

Dünyanın en çok indirilen mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen, WhatsApp en iyisi olmaktan çok uzaktır.. Telegram veya Apple’ın kendi iMessage’ı gibi alternatifler, yalnızca kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini daha iyi idare etmek için değil, aynı zamanda WhatsApp’ın sahip olmadığı özellikleri eklemek için de çok daha iyidir.

WhatsApp geliştiricileri, uygulamaya haber ve yeni özellikler ekleme konusunda en hızlı değil ve yaptıklarında, bu gerçekten şaşırtıcı şeyler değil.

Daha fazla bilgi: WhatsApp 2021’de ücretsiz olarak nasıl indirilir ve en son sürüme nasıl güncellenir?

Tüm bu nedenlerden dolayı, WhatsApp’ın WABetainfo’dan bu işlevlerden herhangi birini eklemesi durumunda, uygulama çok daha kullanışlı ve ilginç hale gelecekti.

Yüksek kaliteli fotoğraflar gönderin

WhatsApp bu haberlerle daha iyi olabilir

Bir fotoğraf gönderdiğinizde veya paylaştığınızda ve tıpkı Android’deki diğer uygulamalarda olduğu gibi, WhatsApp fotoğrafları sıkıştırır, böylece bu görüntülerin alıcısı çok fazla veri almaz ve cihazınızda yerden tasarruf edebilirsiniz.

Fotoğrafların sıkıştırılmasının bir başka nedeni de WhatsApp’ın yedeklenmesidir. çok büyük olma.

WhatsApp’ın yapabileceği şey, bir kez etkinleştirildiğinde bize bir seçenek sunmaktır. bunların orijinal kalitesini koruyan resimler göndermemize izin verir..

İyileştirilmiş gizlilik ayarları

Bildiğiniz gibi, WhatsApp’ın ayarlarda hesabımızın gizliliğini yapılandırma imkanı diğer verilerin yanı sıra son bağlantımızı, profil resmimizi veya hesap bilgilerimizi kimlerin görebileceğine izin vermek.

Söz konusu yapılandırma Herkes, Kişilerim veya Hiç Kimse olarak bölünmüştür. İlave olarak, WhatsApp’ın yapabileceği şey, Şunun dışında kimse seçeneğini eklemektir… bağlantılarımız arasında istisnalar ekleyebileceğimiz.

Tarihlere göre sohbet arayın

Kişisel görüşümüze göre, bu en ilginç işlevlerden biri olurdu ve tüm bunlar basitliğine rağmen.

Elbette, belirli bir sohbette bir sohbeti aramaya çalıştığınız ve çok sayıda mesaj verildiğinde, birinizin birden fazlasının başına geldi. denemekten vazgeç.

Tarihe göre arama olasılığını eklemek oldukça ilginç bir şey olurdu Cuma öğleden sonra bize gönderdikleri mesajı hızlı ve basit bir şekilde kurtarabildik.

Çevrimiçi durumu değiştir

Bu, birçok mesajlaşma uygulamasında değiştirilebilen bir şeydir, ancak bazı garip nedenlerden dolayı, whatsapp’ta yapamazsın.

Çevrimiçi, meşgul, uzakta… gerçek şu ki, durumu değiştirmek için bir bölüm Hoş karşılanmaktan daha fazlası olurdu.

Multimedya belgelerinin boyutunu bilin

WABetainfo’nun eklediği bir diğer ilginç fonksiyon ise, yöneticiyi açmadan multimedya belgelerinin boyutunu öğrenin WhatsApp’ta depolama.

Bu şekilde söz konusu dosyayı indirmek isteyip istemediğimize karar verebiliriz. akıllı telefonları olan kullanıcılar için çok yararlı bir şey, depolamada biraz adil.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

WhatsApp’ın Telegram’ı yenemediği giriş 5 özelliği ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…