WhatsApp: Web sürümünü bağlantı olmadan kullanmak mümkün müdür?

WhatsApp’ın birden fazla cihazda kullanılması, şirketin bu 2021 için ana zorluğudur. Bu nedenle, son güncellemeleri akıllı telefona ek olarak platformun işlevine odaklanmıştır.

Birkaç ay boyunca, akıllı telefonunuz dışında 5 cihaza kadar WhatsApp “oturumunun” açılması olasılığı tartışıldı. Şimdi, yeni bir sızıntı, WhatsApp Web’in anlık mesajlaşma uygulamasının çok işlevliliğinde bir başka önemli oyuncu olacağını iddia ediyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

WABetainfo’ya göre, anlık mesajlaşma platformu, yakınlarda bir mobil cihaza ihtiyaç duymadan WhatsApp Web’in kullanılmasına izin veren bir işlev geliştiriyor.

Bu, internetim olmasa bile kullanmama izin verir mi?

Hayır. WhatsApp’ın geliştirmeye çalıştığı şey, Web ve Masaüstü versiyonlarındaki platformunun, mobil cihaz internet olmasa bile çalışmaya devam etmesidir.

Uygulamalar hakkındaki bilgileri filtreleme konusunda uzmanlaşmış portal, “Bu oturum kapatma seçeneği, şu anda mevcut olan bağlı cihazlarda hesabı silme seçeneğinin yerini alıyor” diyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

WhatsApp’ın fikri, seçimi aynı hesaba bağlı tüm cihazları gösterdiği bölüme getirmektir.

Bazı test kullanıcıları için halihazırda mevcut olan bu güncelleme ile WhatsApp, yeni gizlilik politikalarının duyurulması nedeniyle tamamen Telegram ve Signal’e taşınan kişi kaybını önlemeyi umuyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…