WhatsApp: Web sürümünde adım adım görüntülü arama yapmak için

Görüntülü görüşme platformları bu yıl boyunca kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaya devam edecek. Bu nedenle WhatsApp, Web ve Masaüstü sürümleri için bu işlevin geliştirilmesini hızlandırdı.

Geçen yılın sonundan bu yana anlık mesajlaşma platformu, pazarda yeni bir fırsat açan Web versiyonunda görüntülü görüşmeye de izin vereceğini duyurdu.

Bu güncelleme, WhatsApp’ın tüm sürümlerinde zaten yürürlüktedir. Bu nedenle, aşağıda WhatsApp’tan görüntülü arama yapmak için adım adım öğreneceksiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

WhatsApp Web’den görüntülü arama

Bu güncelleme için Facebook’un halihazırda sahip olduğu özellikleri platformuna daha fazla entegre etme fırsatını kullandığını vurgulamak önemlidir.

Bu nedenle PC’den görüntülü arama yapmak isteyen kullanıcının Messenger’da kullanıldığı gibi bir Facebook odası oluşturması gerekecek.

Adım adım aşağıdaki gibidir:

  • Mobil cihazın QR kodu ile senkronize olan WhatsApp Web’i açın.
  • Konuşmak istediğiniz kişiyi seçin ve dosya paylaşım simgesine gidin
  • “Oda oluştur” seçeneğine ve ardından “Messenger’a Git” düğmesine tıklayın.
  • Halihazırda bağlantılı bir Messenger hesabımız olmaması durumunda, Facebook kimlik bilgilerinizi kullanarak yeni açılır sayfada oturum açmalısınız. Bağlandıktan sonra, bu noktaya kadar işlemi tekrarlayarak bu sekmeyi kapatabilirsiniz.
  • Son olarak, yalnızca görüntülenecek verilerinizi seçmeniz (varsayılan olarak WhatsApp değil, Facebook’un fotoğrafı ve adıyla belirlenir) ve katılımcıları uygulamanın size sağlayacağı bağlantıyla davet etmeniz gerekir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İşte bu kadar, kişilerinizden biriyle WhatsApp Web’den görüntülü arama yapabilirsiniz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…