WhatsApp Sil/Kaldır/Sil WhatsApp'ta bir grup video görüşmesinden bir kişi nasıl silinir veya çıkarılır WhatsApp video görüşmeleri bir trend tabii ki herkes…

WhatsApp Sil/Kaldır/Sil WhatsApp’ta bir grup video görüşmesinden bir kişi nasıl silinir veya çıkarılır WhatsApp video görüşmeleri bir trend tabii ki herkes…

WhatsApp görüntülü aramalar trend, tabii ki evet hepimiz bir ve daha fazla grup görüntülü görüşmeye katıldık. Bu eğlence arkadaşlar, aile, iş toplantıları veya bir üniversite sınıfı arasında çok yaygın ve artık hepimiz uzakta olduğumuza ve eskisi gibi dışarı çıkamadığımıza göre çok daha fazlası.

İletişimi sürdürmek çok önemlidir, bu yüzden WhatsApp bize bu inanılmaz ortamı sunuyor sevdiklerimizle ve arkadaşlarımızla temasımızı kaybetmemek için. Ayrıca WhatsApp, ağırlıklı olarak akıllı telefonlar için bir uygulama olduğu için Akıllı Telefonunuzu kullanma olanağına sahiptir.

Bunun anlamı şudur ki dizüstü bilgisayara ihtiyacımız yok veya dünyanın herhangi bir yerinde olabileceğimiz için aramaları daha rahat hale getirmek için bilgisayar.

WhatsApp ve ünlü Görüntülü Görüşmeleri nedir?

WhatsApp Messenger bu bir mesajlaşma uygulaması, anlık mesajları olduğu için bu kadar ünlü ve ayrıca görüntü, ses, video, belge, çıkartma, gif gönderebilirsiniz. Cep telefonlarına odaklanmış ve uyarlanmış çok çarpıcı bir uygulama. Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ne olduğunu, ne işe yaradığını ve WhatsApp Messenger’ın nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz.

Naber Facebook tarafından satın alındı birkaç yıl önce, bu nedenle piyasadaki hemen hemen tüm mobil cihazlar için kullanılabilir. Bu nedenle, kullanıcıların Whatsapp’ı Android ve iPhone’da nasıl yapılandıracakları konusunda bilgi sahibi olmaları önemlidir.

Birçok aracı var ses, görüntü, video ve belge gönderme yeteneği gibi bazıları yukarıda belirtilmiştir.

Aynı şekilde, bu uygulama bize birçok kullanıcı için çok faydalı olabilecek daha fazla araç sunar, örneğin: uygulamaya erişimi parmak izi ile kısıtlama, konuşmaları gizleyebilirsinilgili sohbetleri vurgulayın, bir yedeği veya yedeği var ve çok önemli bir şey, Akıllı Telefonunuzda 8 kişiden ve uygulamanın web sürümünde kolayca yapabileceğiniz 50 kişiye kadar olabilen görüntülü aramalardır. erişim.

telefon masası

Bir kişiyi video görüşmesinden çıkarma

Her şeyden önce, önemlidir uygulama güncel olsun. Bu nedenle WhatsApp’ın en son sürümünü nasıl indirip kuracağınızı öğrenmenizi öneririz.

WhatsApp görüntülü aramaları uzun süredir var, Uygulama, aynı anda birkaç kişiyle iletişimi sürdürmek. Çoğu zaman görüntülü görüşme yapıyoruz ve dahil olan bir kişiyi çıkarmak istiyoruz. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biri de video görüşmeye kişi ekleme seçeneği olduğu gibi silinebilir mi?

Bu işlev gerçekten çok iyi bilinmiyor çünkü var olan tek yol, aramayı bırakmak istediğimiz kişinin kendi başına kal ve böylece, görüşmeye dahil olan kişilerin, herkes için biraz rahatsız edici bir durum yaratarak, telefonu kapatmak veya aramayı bırakmak zorunda kalmalarını önleyebilmek ve böylece, ortadan kaldırmak istedikleri kullanıcıyı açıkça hariç tutarak yeni bir tane başlatabilmek. .

O çok basit aramadan bir kişiyi çıkararamanın yöneticisi veya başlatıcısı olduğunuz ve diğer kişinin aramayı bırakması gerektiğini açıkladığınızda gücenmemesi için birkaç ince kelime kullanabildiğiniz sürece.

whatsapp-logo

WhatsApp görüntülü görüşmesinden bir kişi nasıl kaldırılır?

Birini çıkarmak için, aramanın yöneticisi olmalısınız, bu yüzden kimin konuştuğunu kontrol etmek için, aramayı başlatan kişi olmanız daha iyi olur ve böylece hoş olmayanları dışarı çıkardığınızdan emin olursunuz.

Aramayı yapan siz değilseniz, bu kişi olduğu için kişiyi silmek mümkün değildir. daha fazla ayara erişebilecek tek kişidir. Eğer durum buysa merak etmeyin yine de kesilebilir, sadece söz konusu kişiden kibar bir şekilde aramayı kapatmasını istemeniz yeterli olacaktır ve bu şekilde bir daha gözükmeyecektir.

Bir durumda sizi arıyorlarsa ve cevap vermek istemiyorsanız, bu rahatsızlıklardan kaçının ve seçeneğiniz olduğu gerçeğinden yararlanın. aramayı kapat girmeden önce. Çok önemli bir şey, sizi görüntülü aramaya katılmanız için aradıklarında kimin parçası olduğunu görebileceksiniz, böylece onu alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Leave a Reply