Aksesuarlar

WhatsApp Sil/Kaldır/Sil Cep telefonumda bir WhatsApp hesabını nasıl silerim – Kolayca Tamamen başka bir WhatsApp hesabına geçmek için en iyi seçeneklerden biri…

için en iyi seçeneklerden biri tamamen başka bir mesajlaşma uygulamasına geç şüphesiz, bir öncekinde sahip olduğunuz hesabı ortadan kaldırmak veya sonsuza kadar askıya almaktır.

Yani WhatsApp söz konusu olduğunda, bu mesajlaşma platformuna benzer alternatif uygulamalardan birine geçmek istiyorsanız, en iyi seçenek şudur: whatsapp hesabını sil sonsuza kadar cep telefonunuzda.

Bu, söz konusu platformda bilgilerimizin izini bırakmamak için gereklidir. ve bu şekilde bilgilerimizi daha güvenli tutmak.

Bu nedenle, ortadan kaldırmayı veya ortadan kaldırmayı öğrenmeniz için izlemeniz gereken adımları size göstereceğiz. cep telefonunuzda bir WhatsApp hesabını askıya alın sonsuza kadar. Ayrıca, söz konusu hesabı silmeye karar verdiğinizde ne olacağını öğreneceksiniz.

whatsapp'ı sil

WhatsApp hesabımı sonsuza kadar nasıl kapatabilirim?

Kendinizi tamamen tek bir mesajlaşma uygulamasına adamak için en iyi alternatiflerden biri, önceki uygulamada sahip olduğunuz hesabı silmektir. yani istersen whatsapp hesabını silme mobil cihazınızda birkaç basit adımı izleyerek yapabilirsiniz.

bilgisayarımdan

Bu şekilde WhatsApp Messenger’da bir hesabı silmenin ilk adımı, söz konusu uygulamaya cep telefonunuzdan girmektir. Bir kez oraya gitmelisin ve üç dikey nokta simgesini seçinCep telefonunuzun ilk penceresinde, sağ üst köşesinde gösterilenler.

İlgili menü görüntülendiğinde, söz konusu menüde gösterilen ‘Ayarlar’ seçeneğini seçmelisiniz. Oradayken, ‘Hesap’ seçeneğini ve ardından ‘Hesabımı sil‘ mevcut seçeneklerde. Eriştiğinizde, WhatsApp hesabını neden silmeye karar verdiğinizi seçmeniz için bir menünün görüntülendiğini fark edeceksiniz.

whatsapp silme butonu

Son olarak, hesabı silme seçeneğini belirlediğinizde, bulunduğunuz ülkeyi seçmeniz ve telefon numaranızı tam uluslararası formatta, yani İspanya’dan iseniz +34’ü dahil etmeniz gerekir. Son olarak, sadece istediğinizi onaylamanız gerekecek whatsapp hesabını sil.

bilgisayarımdan

istersen WhatsApp hesabınızı kişisel bilgisayarınızdan silin, sorun yaşamazsınız. Yapmanız gereken ilk şey platforma girmek, ardından ‘Ayarlar’ seçeneğini seçmelisiniz. Bir sonraki adım, ‘Hesaplar’ı seçmek, ardından adınızı aramak ve ‘WhatsApp’ı seçmek ve son olarak ‘Hesabı sil’ seçeneğini seçmektir.

Bir sonraki adım, WhatsApp’a kişisel bilgisayarınızdan girmek, içeri girdikten sonra Facebook portalına gireceksiniz. Buradan, portalınıza girmeniz gereken bir onay kodu gönderilecektir. Bu adımı yaptığınızda ‘Bitti’ seçeneğini ve ardından ‘Sil’ seçeneğini seçeceksiniz ve bu şekilde WhatsApp hesabınızı PC’den sildiniz.

WhatsApp hesabımı silerseniz ne olur?

Var olan farklı türdeki mobil uygulamaların beraberinde getirdiği avantajlardan biri, bir kez hesap oluşturduktan sonra, istediğin zaman sil. Mesajlaşma türlerinden biri olan WhatsApp, uygulamada hesabı sonsuza kadar askıya alma seçeneğine de sahiptir.

Bu nedenle, söz konusu başvurudaki bu işlemin gerçek olduğunu bilmelisiniz ve karar verdikten sonra whatsapp hesabını silme cep telefonunuzda, onu kurtarmanın bir yolu olmayacak.

Ayrıca, işlemi bir kez başlattığınızda, mesaj geçmişi silindi sahip olduğunuz ve bir zamanlar parçası olduğunuz grupların tüm bilgileri.

Öte yandan, kişilerinizden herhangi biriyle paylaştığınız mesajların, resimlerin, belgelerin, dosyaların veya diğer dosyaların hesaptan kaldırılmayacak bunların.

mobil el silme hesabı

Bir WhatsApp hesabını sildiğinizde, silmeden önce sahip olduğunuz son fotoğrafla birlikte gösterilmeye devam edecektir. Bu nedenle profiliniz, onu kullanıyormuşsunuz gibi görünecektir. ve hatta kişileriniz bile, onları aldığınız hiç işaretlenmemiş olsa bile size mesaj gönderebilir.

ve kişileriniz artık o hesaba sahip olmadığınızı belirten herhangi bir bildirim veya mesaj almayacaklar.. Bunu öğrenmenin bir yolu olsa da ve bu, ‘Yeni sohbet’ seçeneğine tıklayarak ve orada kişileriniz adınızın yanında ‘Davet Et’ seçeneğinin göründüğünü görebilir.

Hesabımı başka bir cihazdan nasıl silebilirim?

Cep telefonunuzu kaybetmiş olabilirsiniz veya basitçe çalınmış olabilir ve başka birinin kullanmaması için WhatsApp hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. O zamanlar başka bir akıllı telefondan yapabilirsinizancak hattınızı veya SIM kartınızı bloke edebilmeleri için önce mobil servis sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.

şimdi bir sonraki adım yeni bir SIM kart edinmekten oluşur tabii ki aynı telefon numarasına sahip olacak. Ardından SIM’i cep telefonunuza takın, doğrudan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı indirin. Ve hesabı mobilden silmek için daha önce açıkladığımız adımları uygulamanız yeterli.

Cep telefonum çalınırsa hesabımı devre dışı bırakmak için ne yapmalıyım?

Bir soyguna uğrarsanız ve cep telefonunuzu alırlarsa hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken ilk şey aşağıdaki adrese bir e-posta göndermektir. [email protected] Ve mesajın konusuna ‘Kayıp / çalıntı telefon, WhatsApp hesabımı devre dışı bırakmak istiyorum’ gibi bir şey yazmalısınız.

mobil parmak logosu whatsapp

Uluslararası alan koduyla birlikte telefon numaranızı da bu şekilde eklemelisiniz. WhatsApp hesabınızı geçici olarak askıya aldınız. Cep telefonunuz elinizde olmadan, bu hesap 30 gün boyunca hareketsiz kalacaktır. Bu, onu kurtarmak istemeniz durumunda geçerlidir, aksi takdirde bu sürenin sonunda hesabınız silinecektir.

Bir hesabın silinmesi veya askıya alınması için ne kadar beklemem gerekiyor?

seçeneğini belirledikten sonra WhatsApp hesabını silme veya askıya alma cep telefonunuzdan, o hesapta sahip olduğunuz verileri silme işlemini otomatik olarak başlatacaktır.

İster mobil cihazınızda WhatsApp uygulamasını kullanın, ister cep telefonunuzda aktif bir WhatsApp hesabını silmek için WhatsApp Web platformunu kullanın, bu işlem aynı şekilde başlar. Bu nedenle, hesabı silme seçimini yaptıktan sonra, hemen kaldırılacak.

Ancak bilmelisiniz ki bir daha bu hesaba erişemeyecek olsanız da aynı 90’a kadar bile sürebilir tamamen kaldırılması gereken günler. Yani, WhatsApp sunucusu, silmeye karar verdiğiniz söz konusu hesapta yapılan yedek kopyalara kaydedilen tüm verileri kalıcı olarak kalıcı olarak silmek için bu süreyi alır.

Bu nedenle silmeye karar verdiğiniz hesabın verileri ne kadar süre silinmiş olarak kalırsa kalsın, silme işlemini gerçekleştirdikten sonra, silinmiş düşünebilirsiniz veya askıya alındı, çünkü kimse tekrar erişemeyecek.

Publicaciones relacionadas

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Botón volver arriba