WhatsApp Seslerini Metne Dönüştürme: Tüm Yollar

için her zaman yeterli zamanın yok whatsapp sesli not dinle. Ve her zaman WhatsApp seslerini daha kısa sürede dinleyebilmek için hızlandırma seçeneği olsa da, bazen sadece dinlemek yerine okumak tercih edilir.

Bunun için iyi bir çözüm şunlardan oluşur: sesi kopyala alınan veya aynı olan: whatsapp sesini metne dönüştür. Bugün bunu adım adım yapmanın nasıl mümkün olduğunu açıklıyoruz.

WhatsApp ve WhatsApp Web çeşitli cihazlarda.

WhatsApp sesli mesajını metne dönüştürme adımları

izin veren birçok uygulama vardır. whatsapp sesini metne çevirHepsi eşit derecede iyi çalışmasa da. En popüler olanlardan biri uyarlamakAndroid’de bulunan ücretsiz bir uygulama, kullanımı çok kolay ve basit ve sezgisel bir arayüz.

İçin Transcriber’ı kullanın ve WhatsApp sesli mesajlarını metne dönüştürünİzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Uygulamayı cep telefonunuza yükledikten sonra WhatsApp’ı açın.

  2. Metne dönüştürmek istediğiniz sesle konuşmaya gidin.

  3. Metne dönüştürmek istediğiniz sese uzun basın. Ardından, ekranın sağ üst köşesinde bulunan üçgen simge ile “paylaş” düğmesine dokunun.

  4. Uygulamalar listesinde “WhatsApp için Transcriber” öğesini bulun ve seçin ve “Transcriber” seçeneğini seçin.

  5. Transkripsiyon işleminin bitmesini bekleyin.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bittiğinde, göreceksin metne dönüştürülmüş sesli mesaj ve doğrudan ekranda görünecek olan kayan pencerede okuyabilirsiniz. Ayrıca, favori notlar uygulamanıza kaydetmek veya başkalarıyla paylaşmak için onu seçip kopyalama seçeneğine de sahip olacaksınız. İstediğiniz zaman yapabilirsiniz o pencereyi kapat ve size sesi gönderen kişiyle konuşmaya devam etmek için WhatsApp görüşmesine dönün.

Gördüğünüz gibi, süreç son derece basit ve ihtiyacınız olan tek şey bir uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Ve herhangi bir nedenle Transcriber’ı kullanmak istemiyorsanız, WhatsApp için Voice to Text gibi diğer uygulamaları her zaman aynı amaç için kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, gerekirse WhatsApp mesajlarını hızlı bir şekilde çevirebileceğinizi veya sesli notları bilmeden dinleyebileceğinizi unutmayın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

WhatsApp seslerini metne dönüştürme: tüm yollar ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…