WhatsApp: Platformun yeni şartlarını kabul etmeyenlere böyle olacak

Ocak ayının başında WhatsApp kullanıcıları, yeni kullanım koşullarının bildirildiği platformdan, verilerinin Facebook ile bağlantısını gösteren ve kullanıcılarda büyük rahatsızlık yaratan bir bildirimle şaşırdılar.

Bu yeni şartları kabul etmediğiniz takdirde hesabınızın Şubat ayından sonra askıya alınacağını sağlayan bildirim, indirmeye başlayan kullanıcılardan gelen bir şikayet dalgasının ardından birkaç değişiklik geçirdi. Sinyal ve Telgraf.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Yeni şartları kabul etmeyen kullanıcılara ne olacak?

WhatsApp bildirimini yeniden yaptı ve bu yılın Mayıs ayına kadar harekete geçmeyi erteledi. Ancak WhatsApp’tan ortaklarından birine ABD portalı TechCrunch’tan gazetecilerin eline ulaşan bir e-posta, güncellemeyi kabul etmeyen kullanıcıların artık bazı platform hizmetlerine erişimi olmayacağını belirtti.

Özel medya tarafından sızdırılan e-postaya göre, 15 Mayıs itibariyle, “uygulama” “yavaş yavaş” yeni “WhatsApp işlevselliğine erişmek” için yeni şartlar için onay isteyecek ve bu süre boyunca bir süre sürecek olan uyarılar . Birkaç hafta sonra, kullanıcılar “çağrıları ve bildirimleri almaya devam edebilecek, ancak mesajları okuyamayacak veya gönderemeyecekler.”

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

WhatsApp’ın yeni kullanım koşulları, uygulamanın teknoloji devi Facebook ile entegrasyonu sonucunda her kullanıcının kişisel verileriyle güvenlik korkuları yarattı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…