WhatsApp için en iyi memleri nereden indirebilirim?

Naber Yıllardır neredeyse tüm dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olmuş, aramaların üzerinde bile en çok kullanılan iletişim aracı haline gelmiştir. Ve çoğu kullanıcının birini aramadan önce WhatsApp mesajı göndermeyi tercih etmesidir. Ayrıca Facebook’un sahip olduğu mesajlaşma uygulaması, arkadaşlarımız ve ailemizle daha fazla fotoğraf ve video paylaştığımız yerdir. Nadiren, her gün birkaç fotoğraf, şaka veya mem alınmayan WhatsApp grubudur. Beğenenlerdenseniz Mizaho zaman göstereceğiz WhatsApp için en iyilerini nereden indirebilirim?

Gerçek şu ki, tarayıcımızı cep telefonumuzda açarsak ve Google’da WhatsApp için mem ararsak, arama motorunun resim sonuçlarında zaten mem içeren anlık görüntüler bulacağız. Ancak istediğimiz, belirli bir konuda ve daha düzenli bir şekilde WhatsApp için mem aramaksa, bunları hangi web sitelerinden indirebileceğimizi bulmalıyız. Ve işte burada biz devreye giriyoruz ve size en çok beğendiklerimizi gösteriyoruz, böylece emrinizde birkaç seçeneğiniz var.

WhatsApp için ücretsiz mem indirebileceğiniz web siteleri

Memedroid

Memedroid’de, kullanıcıların kendilerinin gittiği iyi bir mem kataloğu bulabiliriz topluma katkıda bulunmak. Bu nedenle WhatsApp için mem indirebilmenin yanı sıra katkılarımızı da yükleyebiliriz. Ayrıca What Memler bölümü içerisinden en popüler olana, aylık, haftalık ve günlük zirvelere hızlıca ulaşabiliyoruz. Ayrıca favorilerimizi kaydedebilir, en çok katkıda bulunan kişilerin sınıflandırmasını görebilir ve hatta bloglarına erişebiliriz. Tüm bunlara Android ve iOS uyumlu bir mobil uygulama ekliyoruz.

whatsapp için memler

butanero

Bu web sitelerinden biri en iyi bilinen mizah ve içinde birçok mem bulacağız. Her gün tekliflerini güncelliyorlar, bu yüzden istediğimiz zaman göndermek için birkaç taneye sahip olmak harika bir seçenek. El Butanero’da ayrıca web’de yayınlanan her şey kategorilere ayrılmış ve haftanın, ayın, yılın ve tüm zamanların en iyilerini bulduğumuz bir bölümümüz var.

butanero

iniş

El Rellano uzun yıllardır çevrimiçi ve her zaman en iyi mizahı ve en iyi şakaları sunuyor. Onlar bir .. sahip iyi sayıda meme, gerçekten geniş bir katalog ile pratik olarak her gün güncellenir. Ancak videolar, resimler, sosyal ağlar, gifler ve mizah söz konusu olduğunda hayal edebileceğiniz her şeye sahip olduğumuz için bu sadece memlerle sınırlı değil. Ancak bugün bahsettiğimiz memler gibi konuya gelince, bize bu kadar çok ve bu kadar çeşitlilik sunan çok az web sayfası olacağını size söylemek isterim.

iniş

boya çılgınlığı

WhatsApp için çokça mem bulabileceğimiz sitelerden bir diğeri de Pintamania. Orada tamamen WhatsApp için memlere ayrılmış bir bölüm buluyoruz. temalara veya kategorilere göre düzenlenmiş. Özellikle futbol, ​​komik, motive edici, çiftler, baharatlı, ünlü vb. Gerçek şu ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

PaintMania

ne kadar piç

What Much Cabrón, WhatsApp için bir sürü mem bulunan ve bizim yapabileceğimiz başka bir sitedir. ücretsiz indir az önce bahsettiğimiz önceki web sitelerinde olduğu gibi. Menü seçeneklerinden, son ayları, en iyilerini görmemizi, rastgele gözlemlememizi veya kataloğu genişletmeye yardımcı olmak için kendi memlerimizi göndermemizi sağlar.

Web Ne bir piç

GüzelFilipinli

FinoFilipino’da ayrıca bir paylaşılacak çok sayıda mem Arkadaşlarımız ve ailemizle WhatsApp tarafından. Sosyal ağlarda en çok neyin görüntülendiğini göreceğimiz Trendler gibi bölümlerimiz var ve ardından adından da anlaşılacağı gibi bu web sitesinin kullanıcıları tarafından en çok neyin takip edildiğini göreceğimiz alan olan Popüler var. Her şey alt kategorilere göre çok iyi dağıtılmış ve sadece memler değil, aynı zamanda komik ve meraklı fotoğraflarımız, videolarımız ve hatta bir pazarlık bölümümüz var, hala oldukça merak edilen bir şey.

GüzelFilipinli

MemeSpor

MemeDeportes memlere adanmıştır ve adından da anlaşılacağı gibi spor dünyası ile ilgili. Her gün güncellenir, ancak en yoğun olduğu zaman hafta sonları veya büyük bir spor etkinliğinden (özellikle futbol) sonradır. Futbol, ​​​​basketbol, ​​​​motor sporları, tenis ve diğerlerine ayrılmıştır, bu yüzden bu dağıtımla onları bulmak çok kolay olacaktır. Ek olarak, böyle bir lakap kazanmış olanları göreceğimiz, hatta bu sezonun İspanya’daki futbol ligi hakkında tezahürat yaptıkları bir yer göreceğimiz en iyiler gibi bölümlerimiz var. Memler çoğunlukta, ancak WhatsApp’ta göndermeyi seveceğimiz giflerimiz de var.

MemeSpor

imgur

Ingur’da sadece memlere değil, aynı zamanda viral olan görüntülere, diğer merak edilenlere, giflere ve hatta ara sıra videolara da sahip olabiliriz. Bize sunduğu her şeyi WhatsApp ile gönderebiliriz ve her gün yeni içerik yayınlayan çok iyi yapılandırılmış bir web sitesidir. Oy vermek veya yorum yapmak istiyorsak topluluğu oluşturan farklı insanların katkıları, web bu şekilde güncellendiği için sıfır maliyeti olduğunu bilerek kayıt olmalıyız. Şiddetle tavsiye edilen bir web sitesidir.

imgur

komik memler

Memeschistosos, WhatsApp için farklı temalara sahip birçok mem bulabileceğimiz bir web sitesidir. Bunların arasında hayvan, komik, Chavo del Ocho, aşk, spor, şakalar, spor vb. memleri bulabiliriz. Her bölümde, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz pek çok bölüm bulacaksınız. Bu web sitesinin uzun süredir güncellenmemesi ve yeni içerik almaması üzücü, ancak buna rağmen hala işimize yarayabilecek çok şeyimiz var.

whatsapp için memler

Size gösterdiğimiz tüm web siteleri ile artık tüm WhatsApp kişilerinize çok komik ve meraklı memler gönderebilirsiniz.Bu sayfalardan birine gitmeniz, memi indirmeniz ve ardından bulunduğunuz herhangi bir sohbet veya gruptan göndermeniz yeterlidir. , Tabii ki, kimi istersen.

WhatsApp için en iyi memler nereden indirilir yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…