WhatsApp, Facebook ve Instagram bazı kullanıcılar için kapalı: böylece tekrar çalıştıklarını kontrol edebilirsiniz

Facebook ekosistemi, en son gerçekleştiğinden sadece birkaç hafta sonra tekrar düştü. WhatsApp, Instagram, Facebook ve diğer hizmetleriniz düzgün çalışmıyor dünya çapında birçok kullanıcı için. Şirket, sorunun nedeninin ne olduğunu henüz açıklamadı.

Bu tür düşmeler bir bakıma normaldir, sık sık şirketin sunucuları çöküyor yanlış yapılandırma veya bakım nedeniyle. Ancak Facebook, bunun neden bu vesileyle gerçekleştiğini tam olarak belirtmedi.

ekran görüntüsü 2

Bildirilen en yaygın sorunlardan bazıları şunlardır: bağlantı sorunları ve mesaj gönderme ve alma sorunları Facebook platformlarında. Ancak, hizmetleri belirgin bir sorun yaşamadan kullanmaya devam eden kullanıcılar olduğundan, bu tüm kullanıcılar için olan bir şey değildir.

Ek olarak, öyle görünüyor ki, hatta dahili Facebook sayfaları ve hizmetleri sorunlar yaşıyorlar. Geliştirici Jane Manchun Wong’un Twitter’da yansıttığı gibi, şirketin dahili web sitesinde yükleme sorunları yaşanıyor.

https://platform.twitter.com/widgets.js

WhatsApp, Instagram ve Facebook’un tekrar ne zaman çalıştığını nasıl bilebilirim?

Hizmetlerin ne zaman düzeldiğini veya ne zaman kapalı olduklarını bilmenin en kolay yolu, DonwDetector çevrimiçi aracını kullanın. DownDetector, bir hizmetin ne zaman sorunlara neden olduğunu bilmek için küresel olarak kullanıcılardan raporlar toplar. WhatsApp, Facebook, Instagram ve Facebook Messenger’ın durumunu diğerleri arasında kontrol edebilirsiniz.

Whatsapp çalışmıyor ve çalışmıyor: Ne zaman başarısız olduğunu nasıl bilebilirim?

{«videoId»:»x803oq2″,»autoplay»:true,»title»:»WHATSAPP ÇALIŞIYOR: BAŞARISIZ OLDUĞU ZAMAN nasıl anlaşılır»}

Hizmetlerin kapalı olup olmadığını veya her biri için bir sorun olup olmadığını öğrenmek için başka bir seçenek, twitter’ı kontrol et. #InstagramDown, #FacebookDown veya #WhatsAppDown gibi hashtag’ler, eğer varsa, genellikle iyi göstergelerdir. cıvıldamak son dakikalarda bununla ilgili.

üzerinden | DownDetector

– Haberler WhatsApp, Facebook ve Instagram bazı kullanıcılar için kapalı: böylece tekrar çalıştıklarını kontrol edebilirsiniz aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…