WhatsApp: Durumlarınızı paylaşmak için bir “yakın arkadaş” listesi oluşturabilirsiniz

Birçok kişi bunu inkar etse de, WhatsApp durumları, daha önce anlık mesajlaşma platformunda içerik paylaşmayı reddeden kullanıcılar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Bazıları için fotoğrafların ve videoların paylaşıldığı başka bir “platform”dan ibaret olan şey, diğerleri için bazı görüntülerin veya mesajların yayılması için daha özel bir alan haline geldi.

Bununla birlikte, WhatsApp kişileri ile yayıldığında, aynı zamanda iki ucu keskin bir kılıçtı çünkü WhatsApp kullanıcılarının özellikle çalışma ortamlarında kontrol edilmesi genellikle zordur.

Bu yüzden bir tür liste yapmak için bir numara bileceksiniz. yakın arkadaşlar ve böylece yayınladığınız şey üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

WhatsApp’ta Yakın Arkadaşların bir listesini yapabilir misin?

Spesifik olarak değil, ancak durumlarınızda yayınladığınız şeyleri görmek için “etkin” kişilerin kim olduğunu kontrol edebileceğiniz bir mekanizma var.

Bunun için şunları yapmalısınız:

git Durumlar > Üç dikey noktaya basın ve Durum Gizliliği’ni seçin.

O anda 3 seçenek göreceksiniz: “Kişilerim”, “… dışındaki Kişilerim” ve “Yalnızca şu kişilerle paylaş”. Bu sonuncusunda, yayınlamak istediğiniz fotoğrafları, videoları veya mesajları paylaşmak istediğiniz yakın arkadaşlarınızın listesini seçeceksiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

NotNot: Gizlilik ayarlarınızdaki değişikliklerin, göndermiş olduğunuz durum güncellemelerini etkilemeyeceğini unutmamak önemlidir.

Herkes için başka bir durumu paylaşmak istiyorsanız, adım adım aynı adıma geri dönmeli ve “Kişilerim” i seçmelisiniz, o kadar.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…