WhatsApp Business ile şirketiniz için QR kodu nasıl oluşturulur?

WhatsApp Business, işletmelere ve şirketlere yönelik mesajlaşma platformunun sürümüdür. Müşterilerin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırmak için şunları yapabilirsiniz: QR kodu oluştur bu, şirketinizin kişisini doğrudan cep telefonlarına eklemelerine olanak tanır.

Henüz sahip değilseniz, müşterilerinize bu iletişim kanalını sunmak ve ayrıca satın almak için Business’ta bir profil oluşturmaktan çekinmeyin, çünkü WhatsApp Business’ta ürünlerinizi satabilirsiniz. Artık gecikmeyeceğiz, bakalım işlevi görecek o QR kodunu nasıl oluşturabilirsiniz? WhatsApp’ta şirket iletişiminize doğrudan erişim.

QR kodlarını kullanarak işinizi WhatsApp’ta artırın.

Böylece WhatsApp Business ile şirketiniz için bir QR kodu oluşturabilirsiniz.

QR kodları son zamanlarda bir teknoloji hayatımızda çok mevcutbir restoranın menüsüne doğrudan erişebileceğimiz, bir uygulama indirebileceğimiz veya birini bir WhatsApp grubuna davet edebileceğimiz.

Mesajlaşma platformunda QR kod ile yapabileceğiniz bir diğer şey ise, bir şirket profili söz konusu olduğunda bile, telefon numarasına ihtiyaç duymadan doğrudan bir kişiyi eklemektir. Bir işiniz varsa bu ne için? Böylece müşteriler sizinle saniyeler içinde iletişime geçebilir ve şirketin tüm bilgilerini bilmek Profilinde ne var?

izlemeniz gereken adımlar WhatsApp Business ile şirketinizin QR kodunu oluşturun şunlar:

  1. WhatsApp Business’ı açın ve üç nokta düğmesi sağ üst köşeden.

  2. Görünen seçenekler menüsünde, üzerine tıklayın. “Şirket Ayarları”.

  3. Yeni menüde, üzerine dokunun. “Doğrudan bağlantı”.

  4. Şimdi seçeneğe tıklayın “QR kodunu görüntüle”. Bu sayede firmanızın QR kodunu ekranda görebileceksiniz. doğrudan uygulamalarla paylaşın cep telefonunuzun ve terminale indirin.

  5. İsteğe bağlı bir önlem olarak, “Doğrudan bağlantı” menüsünden şunları yapabilirsiniz: “Mesaj” kutusunu etkinleştirin müşterilerinizin QR kodu veya bağlantı yoluyla doğrudan bağlantıyı açarak bir mesajı düzenlemesine ve göndermesine izin vermek.

Bu arada, QR kodunu indirerek yapabilirsiniz. kuruluşta göstermek için yazdırın ve müşterilerin bunu terminalleri ile okuyabilmesi. Ayrıca şirketin sosyal ağlarına dahil edebilirsiniz veya ambalajın üzerine yapıştırın ürünlerin.

Tüm bu önlemler aynı amaca sahiptir: şirketinizi veya işletmenizi müşterilerinize tanıtın ve onlara çok popüler bir iletişim aracı sağlar. Bunun için QR kodlarının başarısından yararlanmaktan daha iyi ne olabilir? Bazı müşterileriniz onları nasıl okuyacağını bilmiyorsa, QR kodlarını taramak için en iyi okuyucuları önerme ve böylece görevlerini kolaylaştırma fırsatını yakalayın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

WhatsApp Business ile şirketiniz için QR kodu nasıl oluşturulur girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…