WhatsApp birçok yeni özellikle önemli bir güncelleme başlattı

WhatsApp’ın bu yıl için sunduğu yeniliklerden bazıları şimdiden hayata geçiyor ve anlık mesajlaşma uygulamasının bazı kullanıcıları, keyfini çıkarabilecekleri güncellemeler alıyor.

WhatsApp, iOS sürümü için bir güncellemeyle yakından ilgili bir güncelleme yayınladı. sesli mesajlarda iyileştirme. Ayrıca, WhatsApp toplulukları veya web ve masaüstünde çift kimlik doğrulama işlevi gibi gelecekteki gelişmeler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

WhatsApp seslerindeki yenilikler

WhatsApp sesli veya sesli mesajlar herkesin kullandığı bir iletişim aracıdır. bu iOS için 22.2.75 sürümü sesli mesajları duraklatmanıza ve devam ettirmenize olanak tanıyan yeni özellikler getiriyor.

Şimdiye kadar WhatsApp sesli mesajı yalnızca bir kez kaydetmemize izin veriyordu, bu nedenle kayıt sırasında bir şey veya biri bizi bölerse, tek seçenek mesajla sıfırdan başlamaktı. Bu yenilikle zaten mümkün kaydı duraklatın ve devam ettirin.

“Artık sesli mesajları kaydederken duraklatabilir ve devam edebilirsiniz. WhatsApp, resmi iOS sürüm notlarında, bir kaydı kilitlemek için yukarı kaydırarak ve ardından “duraklat” ve “devam ettir” düğmelerine dokunarak deneyin.

WhatsApp seslerini duraklatın ve devam ettirin

iOS’ta iyileştirilmiş bildirimler

WhatsApp, en üst düzeye çıkarmak için bu güncellemeden yararlandı. iOS 15’te odak modu birisi bize bir mesaj gönderdiğinde kilit ekranında bildirimler için bir yenilik dahil.

22.2.75 güncellemesinden itibaren gönderenin profil fotoğrafını içerir, ekran kilitlendiğinde bildirimlerdeki mesaja ek olarak. Güncellenmiş iOS 15 bildirimleri, Bildirimlerle birlikte Odak modu ve grup ve profil fotoğrafı görüntüleme desteği içerir.

Yaklaşan haberler hala geliştirme aşamasında

Öte yandan WhatsApp, iki adımlı doğrulama veya “Topluluk Ana Sayfası” gibi hala geliştirme aşamasında olan birkaç yeni özellik üzerinde çalışıyor.

İçin web/masaüstü sürümüWhatsApp, gelecekteki bir güncellemeye dahil etmek için iki faktörlü kimlik doğrulama üzerinde çalışıyor. Hesaba daha fazla güvenlik katacak bir özellik. WhatsApp hesabına eriştikten sonra, 6 haneli kodu istemenin yanı sıra, oturum açmak için kişisel bir PIN de gerekecektir.

Sonunda, WhatsApp başlattı Android için yeni beta güncellemesi 2.22.4.1. Henüz geliştirme aşamasında olan, şu anda geliştirme aşamasında olan, ancak hakkında zaten bilgi bulunan yeni bir özellik içerir. WhatsApp Topluluklarında gruplar ekleyebilirsiniz.

Topluluk Ana Sayfası WhatsApp

Ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, Topluluk Ana Sayfası whatsapp’ın yeni bölümü hepsini içerecek olan bağlantılı gruplar aynı topluluğa. Kullanıcılar ayrıca hala bilinmeyen belirli seçenekler aracılığıyla grupları yönetme olanağına sahip olacaklar. Bu geliştirme aşamasındaki özellik, yakında Android ve iOS beta sürümüne gelecek.

WhatsApp, ilk olarak ADSLZone’da ortaya çıkan birçok yeni özellik ile önemli bir güncelleme başlattı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…